Materiał Partnera 3 powody, dla których warto zainteresować się ofertą firmy Hansa-Tex, sprzedającej plandeki i pokrowce!

3 powody, dla których warto zainteresować się ofertą firmy Hansa-Tex, sprzedającej plandeki i pokrowce!

Plandeki to popularne nakrycia powierzchniowe, które są doceniane w wielu sytuacjach. Najczęściej jednak tego typu wyroby produkuje się na samochody ciężarowe, aby zapewnić im ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Produkcją i jednocześnie sprzedażą tego typu produktów zajmuje się doświadczona firma Hansa-Tex. Co dokładnie może zaoferować? Dlaczego warto kupić w tej firmie plandekę? Zobacz!

Rozmaite rodzaje plandek

W rozbudowanej ofercie firmy Hansa-Tex możemy znaleźć bogaty wybór plandek. Choć największą popularnością cieszą się plandeki samochodowe, to warto wiedzieć, że ich wybór wcale nie jest taki prosty. Bowiem wspomniany producent oferuje je dodatkowo w kilku wariantach:

  • plandeki przesuwne z certyfikatem,
  • plandeki z zabezpieczeniem antywłamaniowym,
  • plandeki specjalne.

W razie potrzeby pracownicy firmy Hansa-Tex są w stanie doradzić, która plandeka samochodowa będzie najlepszym wyborem w danej sytuacji. Oprócz tego zapewnia także plandeki dla rolnictwa, czy plandeki kolejowe.

Możliwość wykonania reklamy na plandece

Nadruki na plandekach są rewelacyjną formą reklamy, a co najważniejsze – w pełni skuteczną! Zamawiając plandeki we wspomnianej firmie z Częstochowy, możemy sobie zażyczyć wykonanie wybranej grafiki.

Tego typu zlecenia realizujemy z wykorzystaniem technik sitodruku bądź digitaldruku. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego klienta, dlatego zawsze udaje nam się stworzyć trwałe zabezpieczenie i jednocześnie reklamę przynoszącą efekty.

– zaznacza pracownik firmy Hansa-Tex.

Wytrzymałe i solidne

Podczas produkcji plandek oferowanych przez opisywaną firmę Hansa-Tex wykorzystuje się doskonałe tkaniny poliestrowe powlekane PVC, dzięki czemu wyroby są wysokiej jakości i bardzo wytrzymałe. Wyróżniają się odpornością na rozciąganie oraz działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Szczególnie ważne jest też to, że łatwo je utrzymać w czystości, dlatego chcąc zakupić najlepsze plandeki, warto wybrać ofertę opisanej firmy.

Opracowanie:

Hansa-Tex Sp. z o.o.

Częstochowa , wały Dwernickiego 121

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas