Materiał Partnera Czy warto inwestować w reklamę na plandekach samochodowych?

Czy warto inwestować w reklamę na plandekach samochodowych?

Dziś, w dobie konkurencyjności, w niemal każdej branży warto się wyróżniać, a wybór odpowiedniej formy reklamy może zaważyć na tym, jak zostaniemy odebrani na rynku. Obecnie dla wielu firm reklama na pojeździe to doskonały sposób na zwrócenie uwagi na swoje produkty czy usługi. Tak, więc jeśli jesteście ciekawi czy warto promować swój biznes w ten sposób oraz gdzie zaopatrzyć się w reklamowe plandeki samochodowe to zapraszamy do lektury!

Reklama samochodowa

Czy wiesz jaka forma promocji, cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem, ponieważ dociera do bardzo szerokiej grupy odbiorców? Tak, to właśnie reklama na samochodach, najczęściej służbowych.

Ciekawa forma i widoczne logo już z daleka przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Takie auta bardzo często pokonują setki albo nawet tysiące kilometrów w ciągu miesiąca, przemieszczając się po całym kraju bądź kontynencie. W międzyczasie są w zasięgu wzroku nie tylko przechodniów, ale także innych kierowców – czyli naprawdę szerokiego grona. Warto to wykorzystać.


Czy plandeki z nadrukiem to dobry pomysł?

Reklamy na plandekach to jedna z wielu opcji mobilnych nośników reklamy wielkoformatowej. Informacje, które są na niej zawarte, dzięki odpowiedniemu dopasowaniu do potrzeb klienta, wykazują się wysoką skutecznością. Szczególnie popularne jest wykorzystanie plandek w branżach takich jak firmy transportowe, czy budowlane gdzie mają one wyjątkowo duże znaczenie na napływ nowych klientów. Wśród korzyści, które możemy osiągnąć, decydując się na ten typ promocji marki warto uwzględnić:

• Niskie koszty - wynika to z faktu, że taki zakup jest zwykle jednorazowy, a plandeka dobrej jakości może służyć nam przez wiele lat w związku z czym taka inwestycja bardzo szybko się zwróci.

• Grono odbiorców – dzięki temu, że plandeka wraz z samochodem pokonuje olbrzymie dystanse, reklama dociera do wielu osób wśród których mogą znaleźć się nasi przyszli klienci. Pamiętajmy przy okazji, że im więcej aut z naszą reklamą, tym więcej osób ją zobaczy.

• Widoczność – nadruki na plandece są wyraźne i kolorowe, dzięki czemu dodatkowo przyciągają wzrok.

• Trwałość – dobrze wykonana plandeka może służyć bez przerwy wiele lat, jest to niezwykła konkurencyjność wśród innych form reklamy.

Na jakie koszty należy się przygotować?

Orientacyjny koszt plandeki z nadrukiem, w zależności od wykonawcy to wydatek rzędu 80-200 złotych za jeden metr kwadratowy. Dokładna cena zależy od użytego materiału, rodzaju nadruku oraz oczywiście wielkości plandeki, która ma zostać wykonana.

Bardzo ważny jest w tym przypadku wybór firmy, która wykona plandekę. Warto decydować się na profesjonalistów w tej dziedzinie, tak by towar, który otrzymamy, służył nam jak najdłużej. Taką firmą, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży jest Zakład Produkcji Plandek Jan-Pol zlokalizowany w Świebodzicach, na terenie województwa dolnośląskiego. W ich ofercie można znaleźć szeroki wybór plandek, między innymi kontenerowe, na wywrotki, celne czy burto-firany.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas