Materiał Partnera Obsługa prywatnych i instytucjonalnych inwestorów przez Sim Property Group

Obsługa prywatnych i instytucjonalnych inwestorów przez Sim Property Group

Inwestowanie w nieruchomość umożliwia bezpieczne ulokowanie kapitału. Jednak, aby to przedsięwzięcie przyniosło zysk – trzeba wiedzieć, jak to robić skutecznie. Sim Property obsługuje cały proces inwestycji w nieruchomości na wynajem. Począwszy od analizy rynku, doradztwa, poprzez wyszukanie i pomoc w zakupie. Z tego artykułu dowiesz się więcej o tej usłudze.

Na czym polega inwestowanie w nieruchomość pod wynajem?

Możesz zdecydować się zainwestować w nieruchomość na wynajem na dwa sposoby. A mianowicie krótkoterminowo i długoterminowo. To drugie rozwiązanie jest uznawane za najbardziej opłacalne. Dzięki niemu właśnie zapewniony jest dochód pasywny. Bardzo ważna jest jednak dogodna lokalizacja. Sim Property Group to firma, której klientami są najczęściej inwestorzy indywidualni, którzy planują stworzyć portfolio w większych miastach Polski. W jej ofercie znajdują się np. całe budynki z rynku wtórnego i pierwotnego. Są również lokale mieszkalne oraz te z udokumentowaną historią najmu. To biuro nieruchomości specjalizuje się w wyszukiwaniu mieszkań pod inwestycję. Zatrudnieni są tu doświadczeni i kompetentni pracownicy, którzy mogą doradzić Ci, co i gdzie kupić. Dokonują także analizy rynku.

Jakie są zalety inwestowania w nieruchomość?

Jedną z zalet inwestowania w nieruchomość jest brak ryzyka utraty całości zainwestowanego kapitału.

To skuteczne budowanie majątku osobistego.

– mówi ekspert. Inwestor ma także możliwość uzyskania dochodu pasywnego np. z wynajmu lokalu. Może liczyć na wzrost cen, zwłaszcza w dłuższym okresie czasu. Tym sposobem zarobi on znacznie więcej niż, gdy zdecyduje się na trzymanie pieniędzy na lokacie długoterminowej. To też znacznie korzystniejsze rozwiązanie niż inwestowanie na giełdzie. Dobrze zarządzana nieruchomość ma szansę zyskać na wartości z biegiem lat i osiągnąć wyższe wzrosty niż średnia rynkowa. Dlatego też warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Właściciel zyskuje wtedy kontrolę i decyzyjność.

Opracowanie:

Sim Property Group Sp. z o.o.

Kraków , Paulińska 6

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas