Materiał Partnera Wojt-Mar-Asmet Wojciech Jakóbczyk – Rozbudowana oferta tłumików wydechowych

Wojt-Mar-Asmet Wojciech Jakóbczyk – Rozbudowana oferta tłumików wydechowych

Warsztat Wojt-Mar-Asmet Wojciecha Jakóbczyka zajmuje się branżą motoryzacyjną od 1992 roku. W jego ofercie znaleźć można szeroki wybór części samochodowych. Jednym z ważniejszych sektorów usług tej firmy jest sprzedaż tłumików wydechowych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, do czego właściwie służy ten element i co dokładnie możesz znaleźć w ofercie tego przedsiębiorstwa.

Czym są tłumiki wydechowe?

Tłumik to kluczowy element całego układu wydechowego. Swoje zastosowanie znajduje on we wszystkich samochodach z silnikiem spalinowym

Zadaniem tej części jest odprowadzanie gazów z silnika, co jest podstawą prawidłowego odprowadzania spalin. Oprócz tego tłumik wydechowy odpowiada za redukcję hałasu 

– opowiada przedstawiciel przedsiębiorstwa Wojt-Mar-Asmet. 

Z uwagi na fakt, iż każdy pojazd wymaga indywidualnego podejścia i zastosowania odpowiednio dobranego rozwiązania, na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tłumików wydechowych. Wyróżnić można tłumiki absorbcyjne, refleksyjne, interferencyjne oraz kombinowane. Podziału tłumików można także dokonać z uwagi na miejsce instalacji. W tym zakresie wymienia się tłumiki początkowe, środkowe i końcowe.

Co oferuje firma Wojt-Mar-Asmet?

Warsztat z siedzibą w Łodzi dysponuje wysoce rozbudowaną ofertą produktową. Dzięki temu każda osoba zainteresowana zakupem z pewnością znajdzie tłumik dopasowany do własnych oczekiwań. Warto podkreślić, iż przedsiębiorstwo to współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami, dlatego podzespoły znajdujące się w ofercie, są gwarancją wysokiej jakości i bezawaryjności w przyszłości. Firma Wojt-Mar-Asmet Wojciecha Jakóbczyka sprzedaje tłumiki wydechowe takich producentów jak np. Izawit, Polmostrów, Ferroz, Edex, Asmet, Bosal, Walker, Klarius, MTS i Veneporte. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo. Pracownicy chętnie podpowiedzą, która propozycja odpowie na indywidualne potrzeby konkretnego modelu pojazdu. Cały asortyment dostępny jest w przystępnym przedziale cenowym. 

Opracowanie:

Wojt Mar Asmet Wojciech Jakóbczyk

Łódź , Polna 5

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas