Materiał Partnera Samochody ciężarowe, dostawcze i nie tylko w ofercie Truck Service

Samochody ciężarowe, dostawcze i nie tylko w ofercie Truck Service

Transportowanie poszczególnych ładunków drogą lądową odbywa się z wykorzystaniem samochodów dostawczych i ciężarowych. Muszą być one w odpowiedni sposób przystosowane konstrukcyjnie do przewożonych towarów, dlatego konieczny jest zakup właściwego pojazdu. Wiele dostawczych oraz ciężarowych aut znaleźć można w ofercie firmy Truck Service, która sprzedaje także zabudowy i windy.

Samochód dostosowany do potrzeb

Prowadzenie działalności w branży transportowej wymaga posiadania samochodu nowoczesnego, w pełni sprawnego i zapewniającego możliwość odbywania nawet bardzo dalekich tras. Musi być on także przygotowany na konkretny tonaż przewożonych ładunków. W związku z tym niezbędnych jest zakup auta ciężarowego bądź dostawczego. Znajdują się one w rozbudowanej ofercie firmy Truck Service, która swoim klientom proponuje pojazdy dostosowane w pełni do ich potrzeb.

Mogą to być zarówno samochody ciężarowe z zabudową typu kontener, jak i pozbawione zabudowy. Rama na tego typu pojeździe może być dostosowana do konkretnego typu ładunku, dlatego Truck Service oferuje swoim klientom także ciężarówki-chłodnie. Sporą popularnością cieszą się również samochody dostawcze. Takie pojazdy także znaleźć można w rozbudowanej ofercie firmy Truck Service. Zadbane auta dostawcze gwarantują możliwość zrealizowania wielu dalekich kursów nawet z wymagającym towarem, co możliwe jest dzięki odpowiedniemu przygotowaniu konkretnej zabudowy. Różne jej typy są również elementem asortymentu firmy Truck Service.

Nie tylko pojazdy

W ofercie Truck Service wymagający klienci działający w branży transportowej znajdą także wiele zabudów, które montuje się na ramach samochodów ciężarowych i dostawczych. To przede wszystkim zabudowy typu chłodnia wykorzystywane najczęściej do przewozu produktów spożywczych. Truck Service sprzedaje zarówno zabudowy nowe, jak i używane, dzięki czemu konkretny model dopasować można do zaplanowanego budżetu. W ofercie Truck Service znajdują się również zabudowy typu firana, a także wiele innych.

Do jednych z najczęściej wybieranych zaliczają się również zabudowy izoterma. Szeroki asortyment firmy Truck Service obejmuje także kontenery i lawety, co pozwala dopasować rodzaj zabudowy do planowanej eksploatacji ciężarówki. Specjaliści z Truck Service oferują swoim klientom szereg wydajnych wind, które umożliwiają komfortowe umieszczanie towarów w zabudowie samochodu ciężarowego lub dostawczego. Warto też pamiętać o możliwości kompleksowego serwisu – usługi tego typu świadczy właśnie firma Truck Service, która jest w stanie m.in. zmienić rozstaw osi, przerobić kontener na firanę czy zamontować wspomnianą już windę.

Podziel się