Materiał Partnera Pomoc drogowa – szybko i profesjonalnie.

Pomoc drogowa – szybko i profesjonalnie.

Dzięki pomocy drogowej odholujemy auto do warsztatu. Jeśli jednak firma świadcząca usługi autoholowania, naprawia samochody i usuwa wgniecenia, mamy zdecydowanie mniej problemów. Pomoc drogowa to dziś profesjonalna firma i na czas naprawy, udostępnia również auta zastępcze. Ponadto oferuje usługi transportowe na lawecie, więc nie mamy już problemu z przewożeniem maszyn budowlanych i rolniczych.

Pomoc drogowa więcej niż holowanie

Pomoc drogowa świadczy usługi przez 24 godziny na dobę. Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie 24-godzinnej pomocy drogowej. Zajmuje się każdym przypadkiem, w którym jest konieczna interwencja. Przyjeżdża do:  wypadków i kolizji,  awarii w drodze, braku paliwa, rozładowanych akumulatorów. Pomoc drogowa Kazimierz Kowalik oferuje szeroki zakres świadczonych usług, wśród których najważniejszą jest holowanie na lawecie. W zależności od rodzaju wezwania zapewniamy dobór właściwego rozwiązania: autoholowanie samochodów osobowych i dostawczych do 5 ton, drobne naprawy na drodze, uruchamianie pojazdów. W razie konieczności transportu samochodów osobowych może zawieźć je w dowolne oznaczone przez nas miejsce w kraju, ale też udostępnić możliwość pozostawienia ich na własnym całodobowym strzeżonym parkingu i oddania ich w ręce swoich mechaników.


Naprawa samochodu w warsztacie – auto zastępcze

Wypadek, kolizja drogowa, są sytuacjami, których powinniśmy się zawsze obawiać, nie tylko zimą. Jeśli się jednak przydarzą, oznacza to, nie tylko koniec jazdy, ale brak środka lokomocji. Kiedy mamy dużo spraw do załatwienia lub wybieramy się na urlop, powstaje ogromny problem. Jest jednak rozwiązanie, ponieważ firmy pomocy drogowej świadczą cały zakres usług. Przykładowo Pomoc drogowa Kazimierza Kowalika oprócz holowania auta, zajmie się jego naprawą, w swoim warsztacie i  wyciąganiem wgnieceń bez konieczności lakierowania - nowoczesną metodą PDR Paintless Dent Repair. Rozwiąże również problem z brakiem pojazdu, ponieważ udostępni nam auto zastępcze. Nawet mając awarię samochodu, możemy się zadzwonić po lawetę i firma, zatrudniająca mechaników, dokona naprawy. Oferuje naprawy silników, zawieszeń i innego rodzaju układów mechanicznych w samochodach.

Transport pojazdów, osób i ładunków nietypowych

Pomoc drogowa zajmuje się  holowaniem pojazdów do 5 ton oraz transportem nietypowych ładunków. Firma przewozi: wózki widłowe, maszyny rolnicze, maszyny budowlane, ciągniki,  podnośniki, kontenery, elementy ogrodzeń. To pozwala bezproblemowo dostarczyć sprzęt na budowę, do gospodarstwa rolnego, sadu, czy zakładu produkcyjnego. Jest doskonała usługa szczególnie gdy mamy awarię sprzętu i musimy przewieźć go do mechanika. Maszyny budowlane i rolnicze muszą być sprawne, bo każda awaria, jest bardzo kosztowna. Na placu budowy goni termin prac i nawet dzień czy dwa opóźnienia, jest ogromnym problemem. Natomiast w rolnictwie i ogrodnictwie, brak maszyn generuje straty finansowe, nie do nadrobienia, prace polowe nie poczekają zbyt długo. Poszukiwanie transportu, jest czasochłonne i w zasadzie niepewne, ponieważ firmy przewozowe nie zawsze dysponują w danym momencie odpowiednim samochodem. Dlatego Pomoc drogowa Kazimierza Kowalika, jest tu rozwiązaniem.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas