Materiał Partnera Kompleksowa obsługa pojazdów.

Kompleksowa obsługa pojazdów.

Profesjonalny serwis opon zajmuje się wieloma usługami: sprzedażą, przechowywaniem, wymianą i naprawą opon; prostowaniem felg oraz wyważaniem kół. Serwis ogumienia posiada w sprzedaży opony do samochodów osobowych i dostawczych, w tym również opony bieżnikowane, całoroczne, letnie i zimowe. W asortymencie znajdziemy również felgi stalowe i aluminiowe, a także niezawodne i wydajne akumulatory. Profesjonalny serwis opon zapewnia całoroczną kontrolę ogumienia w autach osobowych.

Najlepszy serwis opon.

Serwis opon świadczy szeroki zakres usług takich jak: wymiana i naprawa opon, przechowywanie opon i prostowanie felg. Ponadto w zakładzie możemy zaopatrzyć się w dobrej jakości części do samochodów jak: felgi, opony, akumulatory rozruchowe do samochodów osobowych i dostawczych. Dobrze, kiedy serwis tak jak: Auto-Moto-Centrum Piotr Wrzeszcz zajmuje się powyższymi produktami, oraz montuje, serwisuje, sprzedaje i programuje czujniki TPMS firmy CUB do wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych i innych, bo dzięki, tak bogatej ofercie możemy w jednym miejscu zostać profesjonalnie obsłużeni. Wówczas nie tracimy czasu na poszukiwanie produktów. Nasze auto musi być sprawne technicznie i to jest priorytet przy poszukiwaniu renomowanego serwisu, który daje gwarancję na wykonaną usługę. Zdajemy sobie tez sprawę, że opony muszą być bardzo dobrej jakości, żeby poruszanie po drodze było bezpieczne.

Wymiana opon.

Wiemy doskonale jak wiele, zależy od opon. Muszą być niezawodne, żeby miały dobrą przyczepność, gdyż wpływa ona także na zwrotność pojazdu. Opony samochodowe zawsze mają być w nienagannym stanie. Stare opony musimy wymieniać na nowe, nawet wtedy, gdy rzadko jeździmy autem. Opony powinniśmy regularnie sprawdzać. Przynajmniej raz w miesiącu dokonujmy dokładnych oględzin opon. Chcemy przecież czuć się bezpiecznie na drodze. Zwracajmy też uwagę na wszelkiego rodzaju niepokojące sygnały podczas jazdy. Jeśli odczuwamy wibracje lub opony wydają głośny dźwięk, a coraz trudniejsze staje się wykonywanie manewrów, to świadczy o tym, że opony w naszym aucie nie są w najlepszym stanie. Nie bagatelizujmy nawet dobrych oznak, bo o wypadek nietrudno.

Wybór felgi.

Średnicę felgi wybieramy indywidualnie pod model samochodu. Bierzemy pod wagę wielkość tarcz hamulcowych oraz zacisk hamulca i wielkość tarcz hamulcowych. Możemy zamontować większe felgi niż standardowe. Musimy pamiętać o zakupie opony o niższym profilu. W ten sposób dobrane koła lepiej się prezentują i robią dobre wrażenie, ale zmniejsza się komfort jazdy oraz podatność na uszkodzenia felgi. Większe felgi zalecane są na okres letni, a mniejsze na sezon zimowy. Felgi stalowe, choć są bardziej podatne na uszkodzenia, to na ich korzyść przemawia cena i łatwość regeneracji. Felga nawet delikatnie uszkodzona czy zarysowana, zawsze będzie podatna na korozję, bez względu na to, czy jest aluminiowa, czy też stalowa.

Opracowanie:

Auto-Moto-Centrum Piotr Wrzeszcz

Bielsko-Biała , Górska 9

Podziel się