Materiał Partnera Usługi wulkanizacyjne dla firm – skorzystaj z opłacalnych pakietów!

Usługi wulkanizacyjne dla firm – skorzystaj z opłacalnych pakietów!

Tysiące polskich firm wyposażonych jest w flotę pojazdów dostawczych oraz delegacyjnych, od których sprawności zależy rentowność prowadzenia działalności gospodarczej. Aby zatem ułatwić prawnikom serwisowanie okresowe aut – dotyczące klimatyzacji, czy wulkanizacji – a także, aby postawić na najwyższy stan techniczny określonych podzespołów, wiele przedsiębiorstw podpisuje umowy długoterminowe na obsługę flot przez wulkanizatorów. Tego typu pakiety to zaś duża oszczędność, komfort i inwestowanie w bezpieczeństwo swoich pojazdów.

Dla kogo polecana są „pakiety” wulkanizacyjne?

Z pakietów wulkanizacyjnych powinny korzystać przede wszystkim firmy, posiadające floty samochodów delegacyjnych osobowych, czy też tych dostawczych. Mowa zatem o przedsiębiorstwach taksówkarskich, busowych i kurierskich, korporacjach, czy też firmach handlowych. Dzisiaj nawet co drugi podmiot gospodarczy, może być zainteresowany stałymi umowami z wulkanizatorami, również w przypadku posiadania zaledwie trzech pojazdów różnego typu.

Dlaczego warto podpisywać umowy długoterminowe z wulkanizatorami?

Umowy długoterminowe na usługi wulkanizacyjne to przede wszystkim inwestowanie w komfort użytkowania pojazdów, a także w bezpieczeństwo ich eksploatowania. Podkreślić należy również czas serwisu, zwłaszcza w „gorących okresach” przed zimą i tuż po niej, związanej z sezonową wymianą opon. Oferty dla firm konstruowane są tak, aby przedsiębiorcy nie musieli oczekiwać w kolejce na obsługę swoich pojazdów. Dlaczego jeszcze warto podpisywać dedykowane umowy z wulkanizatorami? Dla optymalizowania kosztów określonych usług. Te mogą być w ramach odpowiednich pakietów tańsze nawet o 10-20%! Często dla firm przewidywane są również okresowe rabaty i dodatkowe udogodnienia serwisowe…

Czego dotyczy oferta wulkanizatorów dla firm?

Oferta wulkanizatorów dla firm może być bardzo szeroka. Często dotyczy ona przełożenia kół na felgi, sezonowej wymiany opon, naprawy kół, wymiany wentyli, prostowania felg i ich malowania, przechowywania opon, czy sprzedaży kompletów ogumienia wraz z pełnym doradztwem (np. opony używane i nowe marek: GoodYear, Dunlop, Nokian, Pirelli, Bridgestone, Hankook, barum, Fulda, Firestone, Uniroyal, Kleber). Czasem dodatkowymi usługami są te dotyczące wymiany akumulatorów, czy też kontroli i serwisu klimatyzacji (ozonowanie, odgrzybianie, nabijanie). Jeśli chodzi o sposób płatności, niektóre pracownie wulkanizacyjne honorują opłaty dokonywane z góry, w ramach cyklicznie opłacanych „abonamentów”, lub też regulowanie kosztów od razu po naprawie lub w ramach np. miesięcznych faktur… Wszystko zależy od złożoności usług i elastyczności współpracy.

Z jaką pracownią podjąć współpracę?

Pakiety wulkanizacyjne oferują dzisiaj tylko takie pracownie, jak GUMOCAR z Warszawy. Mowa o warsztaty wyposażonych w nowoczesne technologie serwisowe, a także posiadających innowacyjną infrastrukturę zakładową. To właśnie takie firmy zatrudniają również doświadczonych serwisantów o szerokiej dziedzinowej wiedzy. Wybieraj zatem na swojego stałego partnera tylko lokalne firmy o potwierdzonej renomie. Firmy z Warszawy, okolic, czy z całego województwa mazowieckiego, lub te, które przejeżdżają trasami obok stolicy, powinny koniecznie zapoznać się z ofertą GUMOCAR na jej dedykowanej stronie www… 

Opracowanie:

Gumcar - Wulkanizacja, Klimatyzacja, Myjnia

Warszawa , Górczewska 155

Podziel się