Materiał Partnera Kompleksowa naprawa aut

Kompleksowa naprawa aut

Choć oferta zakładów mechanicznych wykonujących kompleksowe naprawy i remonty samochodów jest dość szeroka, niestety wciąż w wielu przypadkach problemem pozostaje jakość wykonywanych usług oraz rzetelność zakładu. Na szczęście sytuacja w tym względzie regularnie się poprawia i coraz łatwiej znaleźć specjalistów z prawdziwego zdarzenia.

Jakość usług oferowanych przez zakłady mechaniki samochodowej to temat, nad którym można rozwodzić się przez długie godziny. Niestety daleko idący brak rzetelności, a często i uczciwości mechaników samochodowych sprawił, że duża część zakładów cieszy się dość złą renomą wśród klientów. Mimo nasycenia rynku tego typu przedsiębiorstwami, jeszcze do niedawna znalezienie tego naprawdę rzetelnego i fachowego było trudnym wyzwaniem. Trend ten na szczęście ulega odwróceniu, a doskonałym tego przykładem jest chociażby firma Auto usługi RoniCar, znajdująca się w Gadomiu, w województwie zachodniopomorskim.

Pełen zakres usług podstawowych

Firma RoniCar specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu mechaniki pojazdów osobowych i dostawczych. W zakładzie bez problemu wykonamy taki usługi jak: wymiana opon, wymiana nagrzewnic, naprawę układu wydechowego, wymianę płynów eksploatacyjnych, naprawę rozrusznika i alternatora, montaż świateł do jazdy dziennej, naprawę układu instalacji elektrycznej, wymianę rozrządu, oleju, a także diagnostykę komputerową oraz wszelkie naprawy bieżące.

Usługi dodatkowe

Oprócz szerokiego pakietu usług podstawowych, firma RoniCar zajmuje się również wyważaniem kół oraz wszelkimi naprawami i wymianą układu jezdnego (np. wymiana klocków hamulcowych). Ponadto oferuje usługi z zakresu blacharstwa oraz profesjonalne lakiernictwo. W zakres usług przedsiębiorstwa wchodzą również usługi związane z wymianą sprzęgieł, naprawami i wymianami układów kierowniczych oraz zawieszenia, sprawdzeniem geometrii i regulacja zbieżności kół, wymianą pasków rozrządów, regeneracją wałów korbowych. Ponadto firma wykonuje również przeglądy pojazdów przed zakupem.

Zakład mechaniczny RoniCar to przedsiębiorstwo oferujące fachowe i rzetelne naprawy samochodów, dysponując doświadczonymi fachowcami, wykonującymi zlecenia w terminie.

Podziel się