Materiał Partnera Instalacja gazowa w samochodzie

Instalacja gazowa w samochodzie

Samochody z instalacją gazową wciąż są popularne i z roku na rok zyskują kolejnych zwolenników. Według osób, które z nich korzystają, koszty eksploatacji takiego pojazdu są o wiele niższe niż samochodu z silnikiem zasilanym benzyną, bądź olejem napędowym.

W warsztacie BB Automotive montaż instalacji LPG, oraz naprawa aktywatorów MultiAir (UniAir) to wciąż najpopularniejsze usługi wśród klientów. Na co dzień serwis silników koncernu Fiata w tym regeneracja modułów MultiAir to podstawa naszych zleceń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i szukamy najlepszego rozwiązania jego problemów. Zdajemy sobie sprawę, że koszt utrzymania samochodu systematycznie rosną, dlatego pomagamy go ograniczać, oferując profesjonalny montaż instalacji gazowej.

Montaż instalacji LPG

Rosnące ceny benzyny coraz częściej skłaniają niektórych do przejścia na rozwiązanie gazowe w swoich autach. Montaż instalacji gazowej w samochodzie wciąż jest atrakcyjnym sposobem na zmniejszenie kosztów użytkowania auta. Ważne, aby wybrać odpowiedni rodzaj instalacji oraz poprawnie ją zamontować. Dlatego, jeśli ktoś ma okazję kupić samochód z instalacją gazową lub zlecić jej założenie, lepiej wybrać drugie rozwiązanie. Mamy wtedy pewność, że wybrany system został odpowiednio zamontowany i będzie działał, jak należy. Dziś dużym zainteresowaniem cieszą się instalacje sekwencyjne, również w silnikach bezpośrednim wtryskiem. Są bezpieczne i wyróżniają się zaawansowanymi rozwiązaniami elektronicznymi, dlatego sprawdzają się w silnikach większości marek. Instalacja gazowa wymaga częstszej wymiany świec zapłonowych, co przedłuży bezproblemowe użytkowanie samochodu. Należy również przygotować się na zmniejszenie powierzchni użytkowej bagażnika- część zajmie butla z gazem. W naszym serwisie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązanie i odpowiemy na pytania dotyczące Państwa samochodu. Zajmujemy się naprawą silników Fiata, oferujemy szeroko pojętą obsługę modułów MultiAir w tym zabezpieczenie tulei przed odkręceniem, które jest podstawowym problem tego układu. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i realizujemy zamówienia w terminie ustalonym z klientem.

Regularny serwis

Chcąc cieszyć się sprawnym samochodem, powinniśmy regularnie go serwisować. BB Automotive to profesjonalny warsztat, który nie tylko przeprowadzi dla Państwa montaż instalacji gazowej czy obsługę silników z technologią UniAir, ale również dokona ogólnego serwisu Twojego pojazdu, jak i napraw bieżących. Samochodowe instalacje gazowe również wymagają systematycznego serwisu, który sprowadza się do wymiany filtrów, sprawdzenia poprawności pracy układu, oraz ewentualnej regulacji. Obsługujemy instalacje większości producentów, między innymi: STAG, KME, LPG TECH, PRINS, ELPIGAZ, KING, LANDI RENZO, VIALLE, AG CENTRUM.

Opracowanie:

Podziel się