Artykuł sponsorowany Jakie usługi z wykorzystaniem autolawety świadczy pomoc drogowa Nis-Car?

Jakie usługi z wykorzystaniem autolawety świadczy pomoc drogowa Nis-Car?

Autolaweta to specjalistyczny pojazd służący do bezpiecznego transportowania innych aut bądź motocykli, a nawet maszyn budowlanych. Takie usługi świadczone są m.in. w sytuacjach, gdy dochodzi do kolizji lub poważnych wypadków drogowych, ale nie tylko. Pomoc drogowa Nis-Car realizuje holowanie również w wielu innych przypadkach – sprawdź, co dokładnie obejmuje oferta tej firmy!

Holowanie aut powypadkowych – czemu warto wybrać Nis-Car?

Do podstawowych usług świadczonych przez pomoc drogową zalicza się niewątpliwie transportowanie powypadkowych pojazdów. Uszkodzenia blacharskie czy poważne usterki zawieszenia, silnika lub innych układów w samochodzie, skutecznie uniemożliwiają dalsze poruszanie się nim przez kierowcę. Konieczne jest przewiezienie auta do wyspecjalizowanego warsztatu lub innego miejsca, które wskaże jego właściciel. W takich sytuacjach warto polegać na specjalistach z pomocy drogowej Nis-Car.

Jak informują, ich usługi obejmują kompleksowe działania na miejscu kolizji. Oznacza to nie tylko samo transportowanie wraku na autolawecie, ale też jego wyciągnięcie np. z trudno dostępnego miejsca. To niełatwe czynności, które wymagają profesjonalnego sprzętu – takim dysponuje właśnie firma Nis-Car. Nowoczesne pojazdy do holowania we flocie tej pomocy drogowej pozwalają na bezpieczne dostarczanie powypadkowych aut, motocykli czy maszyn rolniczych i budowlanych do punktów wybranych przez klientów. Warto przy tym wspomnieć, że Nis-Car działa całodobowo i niezależnie od godziny wezwania zapewnia atrakcyjne stawki za realizację nawet bardzo skomplikowanych zleceń.

Dodatkowe usługi w zakresie holowania pojazdów

Pomoc drogową można także wynająć do holowania całkowicie sprawnych samochodów czy jednośladów. Sprawdza się to np. w przypadku zakupu pojazdów poza granicami kraju. Często handlarze lub też osoby prywatne decydują się na nabycie kilku egzemplarzy aut, co rodzi problem z ich przetransportowaniem we własnym zakresie. W takiej sytuacji dobrze sprawdzi się wspomniana autolaweta, którą dysponuje pomoc drogowa Nis-Car. Usługi tego typu świadczone są przez fachowców z tej firmy również na terenie całej Polski.

Profesjonalne przeprowadzenie holowania samochodów jest też wybierane przez właścicieli pojazdów specjalistycznych lub zabytkowych. Aby uniknąć ich eksploatacji na drogach publicznych i ryzyka uszkodzenia w wyniku kolizji, przy transportowaniu takich aut często angażowana jest właśnie pomoc drogowa Nis-Car. Może ona zapewnić też wsparcie w ramach holowania pojazdów niezarejestrowanych i niedopuszczonych do ruchu, które przeznaczone są np. na części.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas