Artykuł sponsorowany 3 powody, dla których warto korzystać z usług pomocy drogowej SZEWCZYK AUTOMOTIVE

3 powody, dla których warto korzystać z usług pomocy drogowej SZEWCZYK AUTOMOTIVE

Unieruchomienie auta w trakcie podróży może zdarzyć się każdemu kierowcy. Z awariami silnika, pękniętymi oponami czy rozładowanymi akumulatorami boryka się każdego dnia tysiące Polaków. Niestety codziennie dochodzi również do wielu stłuczek i poważniejszych wypadków, co potwierdzają fachowcy z firmy SZEWCZYK AUTOMOTIVE. To ona w Dębicy i okolicach pomaga kierowcom w trudnych chwilach, gwarantując szerokie usługi pomocy drogowej. Jakie trzy cechy zespołu SZEWCZYK AUTOMOTIVE skłania klientów indywidualnych oraz biznesowych do korzystania z jego usług?

Holowanie pojazdu 24h/dobę

Najlepsze firmy świadczące usługi w ramach pomocy drogowej wiedzą, jak ważna jest duża dyspozycyjność oraz szybkie docieranie w miejsce wskazane przez klienta. Nic zatem dziwnego, że zespół z tradycjami SZEWCZYK AUTOMOTIVE od lat oferuje swoje wsparcie 24h na dobę i to 365 dni w roku. O pomoc prosić można zarówno w dzień i w dni powszednie, jak i w weekendy oraz nocą. Nowoczesne pojazdy gwarantujące bezpieczne holowanie błyskawicznie wyruszają w drogę, a dotyczy to dużego obszaru uwzględniającego nie tylko Dębicę i okolice, ale także dalsze odcinki dróg krajowych nr 73, nr 94 i oczywiście A4.

Podkreślić warto również, że firma SZEWCZYK AUTOMOTIVE pomaga zarówno kierowcom poruszającym się autami osobowymi, jak i tymi dostawczymi czy ciężarowymi. Prócz holowania można bowiem zamówić autolawetę.

Szerokie usługi lawetą

Pomoc drogowa z Dębicy zawsze dostosowuje zakres swojego wsparcia do potrzeb kierowców. Liczyć mogą oni na dowóz paliwa, mobilny serwis, małe naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej, a także na wspomniane usługi lawetą. Flota firmy SZEWCZYK AUTOMOTIVE składa się zarówno na specjalistyczne pojazdy ratownictwa drogowego z nadwoziami przystosowanymi do przewozu ciężkich ładunków, jak i na solidne lawety ciągnięte za autem dostawczym. Mowa między innymi o niebywale zwrotnych, stabilnych oraz pełnych nowinek technicznych lawetach z trzema osiami hamownymi. Jak dodaje jeden z pracowników pomocy drogowej z Dębicy:

Aby móc świadczyć profesjonalne wsparcie kierowców po stłuczkach, wypadkach czy po awariach ich aut, wyposażyliśmy naszą flotę w nowoczesne autolawety i lawety. Przechodzą one częste przeglądy techniczne i konserwacje, co daje pewność bezpiecznej obsługi naszych klientów. Każdy zainteresowany może również skorzystać z oferty naszej wypożyczalni, w której znaleźć można właśnie lawety i przyczepy, a także auta. Nie jest zatem dla nas problemem zorganizowanie dla kierowcy samochodu zastępczego.

Dostęp do aut zastępczych

Kierowcy wybierający usługi pomocy drogowych nie tylko zwracają uwagę na obszar działania, ceny usług czy flotę pojazdów specjalistycznych i osprzętu do ratownictwa drogowego. Dużą uwagę skupiają również na usługach dodatkowych, które w przypadku firmy SZEWCZYK AUTOMOTIVE gwarantowane są między innymi pod postacią wynajmu samochodów osobowych i dostawczych.

Każdy, komu przytrafiła się nieprzyjemna niespodzianka na drodze, może skorzystać z nowoczesnych aut zastępczych wypożyczalni SZEWCZYK AUTOMOTIVE. Samochody te są utrzymane w bardzo dobrym stanie, a klienci mogą wybrać jeden z wielu modeli. Nie trzeba przy tym martwić się o zawrotne koszty pomocy drogowej i wynajmu auta. Firma z Dębicy słynie z bardzo atrakcyjnych cen oraz licznych rabatów. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas