Artykuł sponsorowany Naprawa sneakersów w zakładzie szewskim – czy jest to możliwe?

Naprawa sneakersów w zakładzie szewskim – czy jest to możliwe?

Sneakersy to najbardziej popularny model obuwia na świecie. Noszą je dzieci, młodzież, osoby przed 30 rokiem życia, a także seniorzy. Są to bowiem buty codziennego użytku, które łączą casualowy styl z elegancją oraz sportowym zacięciem. Wygoda i różnorodny ich wygląd sprawiają, iż każdy z nas ma w domu wiele ich par. Często są to pary uszkodzone, których nie nosimy ze względu na utracony kolor czy pękniętą podeszwę. Dla dobrego szewca nie jest jednak wyzwaniem to, by nadać takiemu obuwiu nowego życia.

Jakie uszkodzenia sneakersów można naprawić?

Sneakersy przestajemy głównie nosić wtedy, kiedy zaczynają przeciekać, lub kiedy znacznie straciły swój kolor. Często ich żywotność określa się na jeden, dwa lub maksymalnie trzy sezony, co nie musi tyczyć się każdej pary butów. Najlepsze zakłady szewskie są gotowe na naprawę sneakersów naprawdę mocno zniszczonych. W ramach ich renowacji przeprowadza się pełne czyszczenie, szycie, klejenie, dorabianie elementów ozdobnych (z wykorzystaniem materiałów oryginalnych np. znaków marek), farbowanie i odświeżanie kolorów, wymianę wkładek oraz sznurowadeł czy też usuwanie pęknięć, zarysowań i przetarć.

W poszukiwaniu dobrego zakładu szewskiego

Większość zakładów szewskich zajmuje się eleganckimi butami skórzanymi, szpilkami, torebkami, a także paskami. Takie pracownie skracają obcasy i je malują, wymieniają podeszwy i fleki, dorabiają szlufki, rozciągają obuwie, naprawiają zdarte ich czubki czy też przeprowadzają procesy woskowania, impregnacji oraz pastowania. Są jednak zakłady w Polsce, których działalność nie kończy się na obuwiu zimowym, eleganckim i wieczorowym. Przykładem jest firma Andrzeja Garczyńskiego. Ten ZAKŁAD SZEWSKI działający w Środzie Wielkopolskiej nie tylko naprawia sneakersy, ale także oferuje usługi online. Na czym one polegają?

Wystarczy przesłać zdjęcia uszkodzonych butów, by uzyskać bezpłatną wycenę naprawy. W następnym etapie należy zaś zapakować dobrze sneakersy i wysłać je przesyłką kurierską na podany adres. Szewc wykona naprawę, by następnie odesłać paczkę z odświeżonym obuwiem do jego właściciela.

Dlaczego naprawa sneakersów jest opłacalna?

Naprawa sneakersów jest opłacalna z wielu względów. Wiele modeli, które kupujemy, kosztuje więcej niż 300 złotych. Najmodniejsze buty z kolekcji NIKE, ADDIDAS, REEBOK, FILS, NEW BALANCE, a także z wielu innych, mogą nawet kosztować ponad 1000 złotych. Naprawa za niewielką część ich wartość jest zatem niebywale opłacalna. Najlepsi szewcy są zaś w stanie przeprowadzić takie renowacje, które pozwolą uzyskać but wyglądający na niemalże fabrycznie nowy. Tyczy się to nawet białego skórzanego obuwia, o które ciężko jest dbać domowymi środkami.

Jeśli lubisz zatem swoją parę sneakersów lub też nie chcesz kupować nowej drogiej pary, postaw na usługę pełnej regeneracji, której efekt zaskakuje każdego klienta dobrego zakładu szewskiego.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas