Artykuł sponsorowany Dodatki do garniturów męskich w ofercie firmy Busiołek

Dodatki do garniturów męskich w ofercie firmy Busiołek

Męski strój wizytowy to przeważnie garnitur, który składa się z eleganckiej marynarki oraz dopasowanych do niej spodni. Nie bez znaczenia w takim stroju pozostają dodatki, które kształtują całą stylizację. Firma Busiołek proponuje swoim klientom wiele interesujących spinek do mankietów czy much, ale nie tylko. Czym powinny wyróżniać się tego typu elementy stroju i jak właściwie je dobrać do konkretnego garnituru?

Muszka czy krawat – jaką galanterię wybrać?

Spośród zdobniczych wyrobów odzieżowych dopasowywanych do męskich stylizacji, największym zainteresowaniem panów cieszą się nieustannie krawaty. To klasyczny pas materiałowy, który w odpowiedni sposób zawiązuje się pod kołnierzykiem wizytowej koszuli. Tym samym krawat stanowi eleganckie uzupełnienie garnituru, ale może być także jego kluczowym i zauważalnym elementem. Firma Busiołek oferuje bowiem swoim klientom wyroby o charakterystycznych, zwracających na siebie uwagę wzorach. Dostępne są nie tylko krawaty gładkie, ale też wzorzyste, na których znajduje się np. grafika przedstawiająca rowery, kwiaty, nuty czy pszczoły.

Alternatywą dla wspomnianej galanterii są tzw. muszki. Podobnie jak krawaty, również i one są zawiązywane wokół szyi, dopełniając tym samym elegancką stylizację męską. Muszkę warto wybrać w sposób przemyślany i stosowny do konkretnej okazji. Busiołek to firma, która ma w swojej ofercie zarówno stylowe, gładkie muszki w stonowanych kolorach, jak i wzorzystą galanterię tego typu nadającą się na mniej formalne imprezy okolicznościowe. Garderobę dobrze jest wzbogacić oboma typami dodatków do garniturów, będąc tym samym przygotowanym na każdą okazję.

Jaka biżuteria będzie najlepsza do garnituru?

W przypadku tworzenia eleganckiej stylizacji męskiej ważnym dodatkiem okazuje się biżuteria. Przy wyborze garnituru warto zadbać o efektowne spinki do mankietów. Firma Busiołek w swoim asortymencie ma wiele takich produktów, które można dobrać do konkretnych okoliczności. Są to przede wszystkim wyroby o klasycznym wyglądzie. Mają one najczęściej kształt kwadratu, są wykonane ze srebra lub mosiądzu pokrytego warstwą galwaniczną, a ich wypełnienie może imitować np. drogocenne kamienie szlachetne.

Spinki do mankietów w ofercie firmy Busiołek to także produkty tematyczne. Ciekawe wzory można nabyć w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu uzupełnienie kolekcji nie stanowi większego problemu. Podobnie jak w przypadku galanterii – również i biżuterię dobrze jest móc dopasować do konkretnej stylizacji. Oprócz spinek do mankietów w przypadku męskich garniturów idealnym dodatkiem będzie również zegarek.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas