Artykuł sponsorowany Sylwester z DJ'em – zabawa do białego rana!

Sylwester z DJ'em – zabawa do białego rana!

Chcesz, aby impreza sylwestrowa nie skończyła się przed północą? Z pewnością nie! Jednak, tak może się stać, jeśli na zabawie będzie po prostu nudno, a muzyka puszczana będzie z radia. Możesz jednak mieć pewność, że kiedy zdecydujesz się na usługi profesjonalnego dj’a ta sama impreza skończy się grubo po północy. Dlaczego warto postawić na usługi osoby od rozkręcania zabawy? Sprawdź!

DJ na sylwestrze – co może zapewnić?

DJ na sylwestra to przede wszystkim opcja nieco tańsza od orkiestry na żywo. Kolejna sprawa to fakt, że muzyka puszczana przez DJ’a jest albo dostosowana do preferencji gości, albo wybierana przez niego samego. Orkiestra z kolei zawsze ma jeden repertuar, który opiera się na piosenkach ludowych, a przecież coraz częściej od takich się odchodzi. DJ jest w stanie włączyć i piosenkę ludową i disco polo, a jeśli goście sobie tego zażyczą, również rocka – nie będzie to stanowić dla niego żadnego problemu. To jednak nie koniec zalet wyboru DJ’a. Jeśli bowiem stawiasz na doświadczonego akustyka, między innymi Dj/Wodzirej Malina Paweł Malinowski, możesz liczyć na maksymalne wykorzystanie akustyki w konkretnej sali? Co ciekawe, coraz częściej na sylwestra wybiera się zarówno orkiestrę, jak i DJ’a dlaczego? Ponieważ muzycy nie zawsze potrafią ustawić warstwę dźwiękową w konkretnym pomieszczeniu. Fachowiec zadba jednak o to odpowiednio, dzięki czemu wrażenia będą niezapomniane!

Profesjonalista czy znajomy? Dlaczego warto stawiać na zawodowych DJ’ów?

Już wiesz, że warto postawić na DJ’a na sylwestra zamiast na orkiestrę, a jeśli już chcesz, lepiej wybrać jedno i drugie rozwiązanie, niż samą orkiestrę. Jak to wygląda z perspektywy kogoś, kto waha się między puszczaniem muzyki przez doświadczonego DJ’a, a swojego kolegi, który coś wie o obsłudze sprzętu muzycznego i ma utworzoną playlistę na Spotify? Oczywiście wybór tutaj powinien być prosty, raczej nie ma szans, aby znajomy dorównał profesjonaliście, który zapewnił oprawę muzyczną na dziesiątkach, a nawet setkach imprez!


Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas