Materiał Partnera Książki spersonalizowane jako propozycja dla dorosłych

Książki spersonalizowane jako propozycja dla dorosłych

Zapewne większości osób bajki kojarzą się z dziećmi i czytaniem na dobranoc. Jednak istnieją również bajki dla dorosłych. Te wyjątkowe opowieści z kolorowymi ilustracjami są oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby na ważną okazję lub aby sprawić jej niepowtarzalną niespodziankę. Zawartość jest w pełni unikatowa i stworzona według indywidualnego pomysłu.

Jak wygląda personalizowana książka?

Książki dla dorosłych tworzone na zamówienie są ciekawym pomysłem na prezent. Te opowieści różnią się od tych, które znamy z dziecięcej biblioteczki i nie są infantylne. Ekspert z firmy Bajkowierszownia, zajmującej się tworzeniem takich bajek tłumaczy:

„Każda książka tworzona jest indywidualnie zgodnie z pomysłem klienta. Fabuła bajki może dotyczyć dowolnego wydarzenia z życia, a bohaterem może być obdarowywana osoba lub jej bliscy. Teksty pisane są wierszem, a od Zamawiającego zależy, czy będą one zabawne, poważne, czy pisane w konkretnym stylu. Aby jeszcze bardziej urozmaicić bajkę, istnieje możliwość dodania do niej zdjęć. Nie ma więc dwóch takich samych opowieści. Personalizowane książki dla dorosłych są wydawane w twardej oprawie z błyszczącym lub matowym wykończeniem, więc pięknie prezentują się w biblioteczce”.

Personalizowana bajka dla bliskiej osoby

Bajka dla dorosłych jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Sprawdzi się niezależnie od okazji. Mogą to być imieniny, urodziny, rocznica ślubu lub ważne wydarzenie z życia jak np. zakończenie studiów czy awans. Obdarowana osoba na pewno będzie zaskoczona tak oryginalnym prezentem. Im bardziej spersonalizowana fabuła, tym ciekawiej. Aby rozbawić osobę, której dajemy prezent, w książce można umieścić grafiki z zabawnymi sytuacjami, które wydarzyły się na prawdę, użyć sformułowań czy żartów zrozumiałych tylko dla bliskich osób - im więcej szczegółów, tym bajka lepiej dopasowana. Książka personalizowana to doskonały podarunek na ślub, w którym można przedstawić historię poznania pary młodej. Z kolei na urodziny mamy lub taty można postawić na poważniejszą opowieść, przywołującą wspomnienia, która wzruszy daną osobę i będzie pamiątką na długie lata.

Kogo jeszcze można obdarować personalizowaną książką?

Tak oryginalny prezent, jakim jest personalizowana książka dla dorosłych, nie jest przeznaczony tylko dla najbliższych. Nie wszystkie historie muszą być bardzo osobiste. Bajka jest świetnym podarunkiem dla ulubionego nauczyciela czy wykładowcy. Jej bohaterami mogą być uczniowie z danej klasy lub studenci. Personalizowana książka wyróżni się na tle innych prezentów w dniu nauczyciela lub na zakończenie roku szkolnego i pozostanie w pamięci dłużej niż bukiet kwiatów czy czekoladki. Takim podarunkiem można obdarować także współpracownika, szefa lub podwładnego, a w treści w zabawny sposób nawiązać do pracy. Książka z bajkami dla dorosłych to okazja, aby podziękować komuś lub pogratulować wyjątkowego osiągnięcia.

Podziel się