Materiał Partnera Lastoria – szkolenia, kursy oraz catering na uroczystości rodzinne

Lastoria – szkolenia, kursy oraz catering na uroczystości rodzinne

W momencie, gdy planujemy konkretną uroczystość rodzinną, dość często decydujemy się na skorzystanie z usług firmy cateringowej. W tym zakresie nie zawsze łatwo jest jednak wybrać dobrego usługodawcę, gdyż rynek oferuje naprawdę wiele rozwiązań. To sprawia, że szczególnie dobrym pomysłem jest stawianie na takie renomowane przedsiębiorstwa jak Lastoria.

Uroczystości rodzinne

Planowanie uroczystości rodzinnych to niełatwe zadanie. W zależności od skali będziemy mieli bowiem do czynienia z wieloma elementami, które trzeba odpowiednio dopiąć na ostatni guzik tak, aby każdy z zaproszonych gości mógł spędzić miło czas. Przez to, szczególnie podczas dobierania odpowiedniego menu na daną uroczystość zwracamy uwagę na to, aby każdy zaoferowany posiłek odznaczał się odpowiednią jakością. Zapytany przez nas specjalista z firmy Lastoria w zakresie organizowania cateringu na tego rodzaju okazje w następujący sposób wypowiada się na ten temat:

W przypadku organizowania uroczystości rodzinnych szczególną uwagę należy zwrócić na to, aby wszelkie dania trafiały w gust naszych gości. Z tego względu zawartość menu zawsze konsultujemy w odpowiedni sposób z klientem.

Ze względu na fakt, że firma funkcjonuje na rynku już od 2008 roku, będziemy mogli skorzystać z jej usług z okazji wszelkich uroczystości rodzinnych. Oprócz możliwości konsultowania rozmiarów menu, specjaliści zatrudniani w firmie proponują klientom także szeroki zakres wyboru poszczególnych dań. W końcu każda impreza rodzinna będzie odznaczać się innym zapotrzebowaniem w zależności od tego, z jak wielką ilością gości będziemy mieli do czynienia. Nie bez znaczenia jest tutaj oczywiście również waga danego wydarzenia, gdyż zwykłe spotkanie z rodziną co prawda niekoniecznie będzie niosło za sobą wymóg w postaci zapewnienia dużej ilości dań, ale w trakcie organizowania, chociażby wesela będziemy już mieli zdecydowanie większe zapotrzebowanie pod tym kątem.

Fachowa obsługa

W trakcie organizowania cateringu na daną uroczystość rodzinną spore znaczenie będzie dla potencjalnego klienta miało to, z jakiej jakości produktów dana firma przygotowuje posiłki. Stawiając na usługi firmy Lastoria, w tej kwestii możemy być pewni, że jej kadra pracownicza pracuje przy użyciu tylko i wyłącznie wysokiej jakości produktów. Co więcej, firma zapewnia świeże warzywa i owoce czy też zdrowe mięso od sprawdzonych dostawców. Zdecydowanie nie jest to jednak wszystko, co warto wiedzieć o ofercie firmy w zakresie organizowania cateringu na uroczystości rodzinne, gdyż usługi obejmują również możliwość dostarczenia posiłków w każde wybrane miejsce, bez względu czy jest to dom, ogród czy wynajęta sala.

Szkolenia oraz kursy

Firma Lastoria oferuje różnego rodzaju szkolenia i kursy z przeznaczeniem dla zarówno małej, jak i dużej gastronomii. Szkolenia mają na celu w głównej mierze poruszanie uniwersalnych kwestii, które w szczególny sposób pomogą przedsiębiorcom przy organizowaniu pracy każdej restauracji w sprawny oraz skuteczny sposób. Profesjonaliści prowadzący szkolenia pomogą w przypadku między innymi tworzenia menu dostosowanego do specyfiki lokalu, tworzenia prawidłowych receptur oraz wyposażenia swojego lokalu w sposób jak najbardziej odpowiedni, czyli pasujący do jego ogólnej stylistyki czy też przede wszystkim menu.

Oprócz tego firma oferuje przydatne szkolenia z zakresu wdrażania przepisów systemu HACCP (analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli), które znajdują zastosowanie w związku z zarządzaniem bezpieczeństwem żywności. Warto jeszcze wspomnieć o szkoleniu, które ma na celu zaoferowanie pomocy w zakresie wprowadzania programów kalkulacyjnych. Ze względu na doświadczenie firmy, prowadzone przez nią szkolenia mogą w szczególny sposób przydać się właścicielom różnego rodzaju restauracji, dlatego też zdecydowanie dobrze będzie przyjrzeć się im nieco bliżej. Podsumowując, w obrębie szkoleń oraz cateringu na uroczystości rodzinne zdecydowanie warto postawić na fachowców z firmy Lastoria.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas