Materiał Partnera Zaprojektuj swoje ubezpieczenie z Centrum ubezpieczeniowym MUCOWSKI

Zaprojektuj swoje ubezpieczenie z Centrum ubezpieczeniowym MUCOWSKI

Poszukujesz dobrej oferty ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków czy też ubezpieczenia komunikacyjnego? A może jesteś przedsiębiorcą i chcesz objąć dobrą polisą swoje budynki, pojazdy firmowe oraz wyposażenie biurowe? Klientom indywidualnych oraz biznesowym szeroką pomoc zawsze gwarantują specjaliści Centrum ubezpieczeniowego MUCOWSKI. Czym wyróżnia się ta agencja? Przede wszystkim projektowaniem umów według potrzeb ubezpieczanego.

Na czym polega projektowanie umów ubezpieczeniowych?

Projektowanie umów ubezpieczeniowych to zadanie tylko dla najlepszych specjalistów, którzy wyróżniają się długoletnim doświadczeniem. Takie posiadają agencji ubezpieczeniowi Centrum ubezpieczeniowego MUCOWSKI. To właśnie oni przy nawet najmniejszym zleceniu przeprowadzają szerokie analizy potrzeb klienta, by w następnej kolejności negocjować warunki z najlepszymi i najbardziej elastycznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Zaliczyć do nich można takie znane marki jak WARTA, ALLIANZ, PROAMA, UNIQA, GENERALI, HDI, ERGO HESTIA, PZU, COMPENSA, TUW, LINK4, CONCORDIA czy GOTHAER.

To bardzo ważne przy tworzeniu umowy z szerokim zakresem ochrony, dużymi wypłatami przy likwidacji szkód, a także z dodatkowymi pakietami takimi jak np. darmowa pomoc stomatologiczna czy bezpłatne usługi serwisu elektrycznego. Centrum ubezpieczeniowe MUCOWSKI dostosowuje również do portfela klienta miesięczne składki oraz zawsze minimalizuje płacone prowizje i opłaty obsługowe. Z dobrym agentem ubezpieczeniowym, który pomaga także przy sporach z ubezpieczycielami i sprawcami wypadków, można zatem uzyskać tanią oraz szeroką ochronę, która wielokrotnie pozwala zmienić życie na lepsze.


Zalety projektowania umów ubezpieczeniowych

Projektowanie umów ubezpieczeniowych to złożony proces. Wymaga on od agentów znajomości prawa, ekonomii, psychologii biznesu czy też marketingu. Największą zaletą takiego rozwiązania jest uzyskiwanie przez ubezpieczanego najlepszej z możliwej polisy, która przede wszystkim zapewni realną ochronę i pełną satysfakcję. O to dba zespół Centrum ubezpieczeniowego MUCOWSKI, który pomaga w zawieraniu umów na:

  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • ubezpieczenie NNW,
  • ubezpieczenie OC i AC, 
  • ubezpieczenie na życie,
  • ubezpieczenie turystyczne,
  • ubezpieczenie grupowe pracownicze,
  • ubezpieczenie nieruchomości i ruchomości,
  • ubezpieczenie rolnicze.

Centrum ubezpieczeniowe MUCOWSKI pomaga również w przedłużaniu polis na lepszych warunkach, w zrywaniu porozumień z nieuczciwymi ubezpieczalniami, a także w konsolidacji ze sobą różnych ubezpieczeń, co pozwala uzyskać niższe opłaty i szerszy zakres ochrony. Liczyć można na pełne doradztwo i pomoc przy sporach sądowych dotyczących ubezpieczeń. 

Podziel się