Materiał Partnera Program powiernik: jak to działa?

Program powiernik: jak to działa?

Wybór optymalnego sposobu oszczędzania nie jest łatwym zadaniem. Do wyboru mamy wiele ofert lokat i innych produktów bankowych. Ale czy w tych niepewnych czasach nie lepiej ulokować swoje ciężko zarobione pieniądze w coś bardziej pewnego – w złoto? Poznajcie zalety Programu Powiernik.

Czym jest Program Powiernik?

Krótko mówiąc: jest to program oferowany przez firmę Powiernik S.A. umożliwiający Klientom budowanie prywatnych rezerw złota. To całkowicie bezpieczna, przejrzysta i wygodna forma gromadzenia oszczędności, zapewniająca wymierne korzyści. Dzięki połączeniu siły zakupowej wszystkich klientów firma może zaoferować atrakcyjne ceny kupna złota. Cenny kruszec jest przechowywany w całkowicie bezpiecznych skarbcach instytucji europejskich. 

Na czym polega unikatowość programu?

Program Powiernik wyróżnia się jasnymi, przejrzystymi zasadami oraz niskimi kosztami. Każdy klient może gromadzić najwyższej jakości towar, jakim jest złoto inwestycyjne o najwyższej próbie. Kruszec pochodzi od firmy Pro Aurum, która jest jedną z najbardziej liczących się instytucji w Europie w zakresie obrotu metalami szlachetnymi. Firma ta oddaje do Państwa dyspozycji również swoje bezpieczne skarbce, w których złoto może być przechowywane. Przystępując do programu, mogą Państwo systematycznie powiększać swoje zasoby lub je odsprzedawać. 

Przede wszystkim bezpieczeństwo 

Powiernik to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich transakcji. Firma dokonuje zakupów złota, korzystając ze specjalnie przygotowanych kont bankowych. Każdy klient dostaje w formie elektronicznej na adres e-mail raport z informacjami o dokonywanych operacjach. Klient w każdej chwili dysponuje swoim złotem – m.in. można zlecić jego sprzedaż bądź wysyłkę. Wpłaty na zakup złota mogą być wykonywane w dowolnym czasie i w dowolnej wysokości – wpłata minimalna wynosi 200 złotych. I co najważniejsze, klient może w każdej chwili zrezygnować z udziału w programie, zabierając lub odsprzedając cały zgromadzony kapitał.

Podziel się