Materiał Partnera Leasing, kredyt a może ubezpieczenie? W Easy Credit zadbamy o Twój komfort!

Leasing, kredyt a może ubezpieczenie? W Easy Credit zadbamy o Twój komfort!

Kwestie finansowe związane z pozyskaniem oraz ubezpieczeniem samochodu osobowego, ciężarowego, maszyn rolniczych czy budowlanych zazwyczaj kojarzą się nam ze skomplikowanymi procedurami. Ale na szczęście istnieje wiele instytucji, które wspierają ich zakup. Warto skorzystać z pomocy podczas porównywania najlepszych produktów finansowych i dostosowania ich do naszych potrzeb oraz możliwości.

Leasing czy kredyt – w Easy Credit podpowiemy najlepszą opcję

Easy Credit specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania na zakup pojazdów i maszyn, umożliwiając ich kupno poprzez leasing lub kredyt. Pracownik firmy zawsze dokładnie wyjaśnia, na czym polega każda z tych opcji. Jak mówi specjalista zatrudniony w biurze:

Klienci mają ogólne pojęcie na temat tego, na czym polega leasing operacyjny lub leasing finansowy. Nie znają niuansów, możliwości spłaty i długoterminowych skutków wyboru jednej z tych propozycji. Zmieniające się co chwilę przepisy też nie pomagają w wyborze. Dlatego do każdego klienta, niezależnie czy jest to firma, czy osoba indywidualna, podchodzimy profesjonalnie i dokładnie. Poznajemy oraz analizujemy, nie tylko jego oczekiwania, ale i możliwości.

Firma pomaga również przy leasingu zwrotnym czy leasingu na start, ułatwia zebranie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do kredytów samochodowych dla osób fizycznych, firm i rolników. Przy minimalnych formalnościach umożliwia wzięcie pożyczki leasingowej.

Ubezpieczenia – zadbaj o komfort i bezpieczeństwo

Easy Credit wychodzi z założenia, że ubezpieczenie jest niezbędnym dla każdego produktem, który ma wpływ na naszą przyszłość i gwarantuje komfort jazdy oraz pracy z konkretnymi maszynami i sprzętami. Nie powinno się go pomijać podczas nabycia pojazdu. Dlatego klient znajdzie tu obowiązkowe ubezpieczenia pakietowe OC, ale i auto-casco, od straty finansowej, szyb, assistance czy ubezpieczenie NNW. Doradca razem z klientem przeanalizuje jego potrzeby i przedstawi najlepsze rozwiązania.

Opracowanie:

Easy Credit Katarzyna Burzyńska

Poznań , os. Piastowskie 89 lok. 37

Podziel się