Materiał Partnera Czemu warto ubezpieczyć dom w agencji M-Partner?

Czemu warto ubezpieczyć dom w agencji M-Partner?

Dom jest najważniejszym miejscem dla wielu osób, w związku z tym, trzeba o niego dbać w sposób szczególny. Oczywiście oprócz prac remontowych czy porządkowych szczególnie istotne jest maksymalne zabezpieczenie nieruchomości, które oprócz wartości finansowej, ma też wartość sentymentalną. Dzięki wykupieniu polisy ubezpieczeniowej domu, zyskuje się zabezpieczanie finansowe na wypadek różnych nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Sprawdź, co do zaaferowania ma agencja ubezpieczeniowa M-Partner!

Jakie zalety ma zdecydowanie się na ubezpieczenie domu?

Dom to wyjątkowe miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się. Jest to wyjątkowe miejsce dla każdej rodziny, z którym wiąże się wiele wspaniałych wspomnień. Aby skutecznie zabezpieczyć budynek mieszkalny przed różnymi nieoczekiwanymi zdarzeniami losowymi czy pogodowymi, warto zdecydować się na polisę ubezpieczeniową domu. Jej wykupienie pozwala w razie poniesienia strat finansowych, otrzymać rekompensatę od ubezpieczyciela. Dzięki temu różnych szkód nie trzeba naprawiać z własnej kieszeni. Ubezpieczenie domu może posiadać różny zakres, jednakże podstawowa wersja obejmuje zazwyczaj zalanie, pożar, burza z piorunami, awaria instalacji czy kradzież. Dzięki pomocy agencji ubezpieczeniowej M-Partner, można wybrać odpowiedni i najkorzystniejszy wariantu ubezpieczenia domu.

Co może obejmować polisa ubezpieczeniowa domu?

Zakres ubezpieczenia, jak już wcześniej wspomniano może być bardzo szeroki i obejmować wiele elementów domu, a nawet jego wyposażenie, pod postacią mebli czy też sprzedaż elektronicznych. Trzeba dokładnie określić stałe elementy nieruchomości i podać liczne szczegóły. Aby suma ubezpieczenia była wyliczona adekwatna do stanu faktycznego nieruchomości, trzeba podjąć się szacunku wartości domu i ewentualnie budynków gospodarczym czy garaży, znajdujących się  na tej samej działce budowanej. Chodzi o to, że nawet w razie wystąpienia szkody, można było za otrzymaną rekompensatę finansową bez problemu i dodatkowych kosztów przywrócić budynek do stanu pierwotnego.

Doświadczony i rzetelny agent ubezpieczeniowy, jak Aneta Przybylak z agencji M-Partner zapyta właściciela o wszystkie szczegóły domu, jak  dokładna lokalizacja (tereny miejskie czy wiejskie), rok budowy, użyte materiały do budowy, a także rodzaju elewacji, dachu, okien, drzwi, sposób ogrzewania oraz wykończenie wnętrza (tynki, podłogi). Ni bez znaczenia jest też standard wykończenia, w tym sprzęty elektroniczne. Doradca ubezpieczeniowy ze sprawdzonej agencji ubezpieczeniowej M-Partner z Głowna na terenie województwa łódzkiego posiadając wszelkie niezbędne informacje, może przygotować kilka wariantów polisy od różnych firm i towarzystw ubezpieczeniowych, uwzględniające inny stopnień ochrony przed różnymi nieprzewidzianymi zdarzeniami, będącymi wynikiem działania niesprzyjających warunków pogodowych lub osób trzecich. Dzięki temu każdy właściciel domu może podjąć decyzję, która będzie najbardziej dopasowana do jego potrzeb.

Opracowanie:

M-Partner Aneta Przybylak

Głowno , Słowackiego 10

  • tel. 667 063 770

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas