Artykuł sponsorowany Agencja Silvertom: szeroki wybór ubezpieczeń PZU dla firm i osób prywatnych

Agencja Silvertom: szeroki wybór ubezpieczeń PZU dla firm i osób prywatnych

Gdy chcesz wykupić polisę ubezpieczeniową i zabezpieczyć swoje zdrowie, mienie lub bliskich, szukasz agenta ubezpieczeniowego, który w sposób kompetentny, rzetelnie przedstawi Ci różne, dostępne oferty i pomoże w wyborze najlepszej. Specjalistą w dziedzinie ubezpieczeń indywidualnych i firmowych jest Marta Bliźniak, właściciel firmy Silvertom ze Zgierza, placówki zajmującej się sprzedażą ofert PZU, polskiego, Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń.

Ubezpieczenia indywidualne PZU

W poszukiwaniu optymalnej oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych nietrudno o błąd i wybór polisy niekorzystnej, niedostosowanej do potrzeb. Zamiast tracić czas i gromadzić samodzielnie informacje na temat warunków interesujących Cię polis majątkowych, OC lub ubezpieczenia na życie, umów się na spotkanie z terenowym doradcą ubezpieczeniowym z firmy Silvertom Marty Bliźniak, który przyjedzie bezpośrednio do Twojego domu.

Właściciel zgierskiej placówki to osoba, która na bieżąco uczestniczy w szkoleniach branżowych i monitoruje stale zmieniające się oferty różnych ubezpieczycieli, a dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, zyskujesz pewność, że otrzymasz nieszablonową propozycję, opracowaną ściśle według Twoich wytycznych. Priorytetami Marty Bliźniak są bowiem Twoje dobro oraz właściwie pojęty interes, byś w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku czy utraty mienia mógł uzyskać stosowną rekompensatę finansową.

Różnorodne polisy ubezpieczeniowe PZU dla biznesu

Kolejną sferą zainteresowań właściciela agencji Silvertom są ubezpieczenia dla firm, w tym: ubezpieczenia majątkowe PZU – od kradzieży, włamania, pożaru, a także OC, związane ze specyfiką prowadzonej działalności, polisy komunikacyjne, assistance i grupowe, pracownicze. Doradcy ubezpieczeniowi z biura Marty Bliźniak każdorazowo dokonują wnikliwej analizy potencjalnych czynników ryzyka i potrzeb danego przedsiębiorstwa, by móc zaoferować mu najlepsze rozwiązania, mające na celu zapewnienie firmie bezpieczeństwa oraz stabilizacji w każdej sytuacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów oraz przedsiębiorców, agenci z Silvertom szybko i profesjonalnie sporządzają zestawienie różnych wariantów dostępnych ubezpieczeń PZU, mogą też, w razie potrzeby, opracować gotowe pakiety ubezpieczeń firmowych. Klienci biznesowi, stojący przed trudnym wyborem, uzyskują u nich merytoryczne wsparcie, zrozumienie oraz szczegółowe wyjaśnienia, dotyczące niezrozumiałych zapisów umownych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas