Materiał Partnera Pomysły na drobne i ciekawe upominki dla dzieci

Pomysły na drobne i ciekawe upominki dla dzieci

Wizyta u najbliższej przyjaciółki, która właśnie powitała na świecie swoje dziecko lub spotkanie z kilkumiesięczną bratanicą? Okazje te bez wątpienia będą wymagać z naszej strony przynajmniej drobnego upominku, zamiast jednak kupować nieprzemyślane i nieprzydatne prezenty, warto postarać się, by miały one wartość prawdziwie sentymentalną i nie wylądowały szybko w kącie pokoju.

Spersonalizowany album na zdjęcia

Po latach, największe znaczenie mają dla nas wydarzenia, które przywołują emocje i ciekawe chwile z naszego życia. Aby je upamiętnić, fotografujemy te momenty i umieszczamy zdjęcia w przeznaczonych do tego albumach. Choć w związku z rozwojem technologii czynimy to rzadziej, a fotografie zaczynają ginąć w tysiącach nieprzebranych plików, to przecież niewiele jest w stanie zastąpić obcowanie z namacalnymi obrazami. Biorąc to pod uwagę, znakomitym prezentem dla dziecka może być spersonalizowany album z jego zdjęciem na okładce, który uzupełniany przez opiekunów, po kilku latach będzie stanowił niezapomnianą pamiątkę dla całej rodziny.

Zawieszki do smoczków

Wydatki związane z małym dzieckiem są duże, dlatego dla rodziców istotne są wszelkie przydatne upominki, z których pociechy mogą korzystać na co dzień. Tego typu prezentem jest choćby niezawodny smoczek, który będzie idealny dla niemowląt. Aby dodać mu jednak nieco oryginalności, możemy skorzystać z usług takich firm jak Koralikownia z Kluczborka, której właścicielka, Sandra Piotrowska, tworzy niezwykle oryginalne artykuły dziecięce. Należą do nich właśnie zawieszki do smoczków, które mogą zawierać imiona pociech i być spersonalizowane pod kątem konkretnych oczekiwań. Dodatkowo są one wykonane z w pełni bezpiecznych materiałów, które posiadają atesty oraz nie wywołują reakcji alergicznych.

Zestaw kąpielowy

Rosnące dzieci, szczególnie w kolejnych miesiącach po urodzeniu, często nabywają strachu przed kąpielami. Rodzice zaczynają tym samym trudzić się i stosować różne metody, które pomogłyby ich pociechom zniwelować ten lęk, uprzyjemniając chwile spędzane w wodzie. Sposobem na to jest zajecie dziecka i odwrócenie jego uwagi, np. ciekawymi gadżetami kąpielowymi. W tej roli sprawdzą się wszelkie elementy unoszące się na wodzie, takie jak kolorowe piłki, czy zwierzątka, które nie tylko będą uprzyjemniać momenty w kąpieli, ale będą także kształtować motoryczne umiejętności dziecka.

Prezenty dla niemowląt nie muszą być nudne i przewidywalne, jeśli jednak chcemy zrobić dobre wrażenie, wcale nie musimy na ich poczet wydawać ogromnych sum pieniędzy. Wystarczy odrobina kreatywności i zaangażowania, aby wybrać ciekawy i przydatny upominek.

Podziel się