Materiał Partnera Organizer samochodowy dla dziecka – co powinno się w nim znaleźć?

Organizer samochodowy dla dziecka – co powinno się w nim znaleźć?

Tylko rodzice małego dziecka wiedzą o tym, ile akcesoriów potrzebuje mały człowiek w samochodzie. Mogłoby się wydawać, że zakup fotelika samochodowego wystarczy. Nic bardziej mylnego! Jeżeli chcesz zagwarantować dziecku wygodny przejazd i umilić go także sobie, z pewnością zadbasz o to, aby pod ręką znalazły się wszystkie niezbędne rzeczy. W co warto zainwestować, a czego lepiej nie kupować? Co przyda się w samochodzie? Jak podnieść komfort dziecka podczas jazdy?

Samochodowe lusterka do obserwacji malucha

Podróż z małym dzieckiem to nie lada wyzwanie. O ile dziecko jest grzeczne i lubi podróżować, przejazd autem nie sprawia żadnych kłopotów. Gorzej, jeżeli Twoja pociecha nie przepada za siedzeniem w foteliku samochodowym. Wówczas starasz się mieć dziecko cały czas na oku. Ciągłe odwracanie się do tyłu może być męczące. Rozwiązaniem mogą być samochodowe lusterka do obserwacji malucha. Świetnie sprawdzą się szczególnie przy posiadaniu fotelika samochodowego RWF, przeznaczone do jazdy tyłem. Lusterko do obserwacji dziecka powinno być zamontowane w taki sposób, aby nie wymagało regulacji lusterka wstecznego. Wybierz akcesoria idealne dla Twojego dziecka. Znajdziesz je w sklepie internetowym Mk&Kids.

Wkładki oddychające do fotelików dziecięcych

Kolejną rzeczą, która może okazać się niezbędna, szczególnie do przejazdów w wysokie temperatury jest wkładka oddychająca do fotelika samochodowego. Założenie takiej dodatkowej maty zabezpieczy dziecko przed nadmiernym poceniem się w foteliku. Wkładka zapewnia ciągły przepływ powietrza i świetnie pochłania pot. Uniwersalne wkładki oddychające wykonane są z materiału bezpiecznego dla delikatnej skóry dziecka. Ich dodatkowym atutem jest to, że można je prać w pralce, co sprzyja utrzymaniu higieny. Są bardzo proste w montażu, dlatego każdy rodzic będzie wiedział jak je zainstalować. Szeroki wybór wkładem oddychającym pozwala wybrać model idealnie dopasowany do rozmiaru fotelika i wieku Twojego dziecka.

Osłonki na szyby samochodowe

Zadbaj  o wygodę podróżowania swojego dziecka. Nawet jeżeli Twoja pociecha jest ciekawa świata i lubi podglądać co dzieje się za oknem, zdarzają się sytuacje, kiedy nadmierne słońce staje się szkodliwe i niebezpieczne. Na długie podróże przydadzą się specjalne osłonki na szyby samochodowe, które skutecznie ograniczają dostęp promieni słonecznych do wnętrza auta. Rolety do auta są proste w montażu i bardzo szybko można je złożyć. Osłonki zwykle posiadają przyssawki co jest super wygodne. 

Opracowanie:

Mk&Kids Monika Myszewska Krzysztof Harlak

Gdańsk , gen. Fieldorfa 2

Podziel się