Artykuł sponsorowany Sierpień w ogrodzie

Sierpień w ogrodzie

Miesiące letnie to czas, gdy możemy cieszyć się naszą całoroczną pracą w przydomowym ogrodzie: obserwować piękne kwiaty, cieszyć się owocami i warzywami. Sierpień jako jeden z najcieplejszych miesięcy to prawdziwa feeria barw i kolorów! To również miesiąc, w którym można wykonać prace w ogrodzie, aby za rok cieszyć się podobnymi pięknymi i kojącymi widokami! To też dobry moment, aby zadbać o rośliny na balkonach i tarasach.

Sklep ogrodniczy Agropol to miejsce, w którym znajdą Państwo wszystko to, co potrzebne jest, aby zadbać o ogród czy balkon. Ponad 20 lat doświadczenia w branży oznacza setki zadowolonych klientów. Praca z pasją i nieustanne zdobywanie wiedzy pozwala nam doradzać najlepsze rozwiązania. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Nasiona warzyw, cebulki kwiatowe

Sierpień to miesiąc, gdy możemy cieszyć się zbiorami własnych warzyw, owoców, kwiatów i ziół. To też dobry czas na wysiew ostatnich warzyw takich jak sałata listkowa, sałata łodygowa, roszponka, rukola, rzodkiewka czy botwina. Potrzebne nasiona znajdą Państwo u nas w sklepie! Dbając o bogatą ofertę nasion staramy się wprowadzić wiele odmian warzyw i dlatego dla przykładu kupując rzodkiewkę można wybierać spośród odmian Rowa, Saxa Polana, Krakowianka, Tytan, Opolanka czy Agata. Zainteresowaniem klientów cieszy się też biała rzodkiewka Sopel Lodu. Dla wygody klientów prowadzimy również sprzedaż naszych produktów online. Nasza oferta to bogaty wybór nawozów do różnego gatunku roślin oraz środki ochrony czy preparaty biobójcze na mrówki, pająki, ślimaki, osy i szerszenie czy muchy i komary. Sierpień to również dobra okazja na zbieranie nasion kwiatów czy dzielenie i przesadzanie bylin, które zakończyły już kwitnienie: fiołki wonne, barwinki, macierzanka, irysy czy piwonie. Dbając o nie teraz, będziemy mogli cieszyć się nimi w przyszłości!

Prace pielęgnacyjne w ogrodzie

Nasiona wymagają odpowiedniej troski i spulchnionej ziemi, regularnego odchwaszczania i podlewania. Trawnik należy strzyc regularnie, ale z zachowaniem odpowiedniej wysokości trawy, co uchroni glebę przed nadmiernym wysuszeniem. W czasie upałów musimy pamiętać o regularnym podlewaniu traw i wszystkich roślin, również tych na domowym balkonie! Druga połowa lata to również idealny moment na przycinanie żywopłotów liściastych i iglastych, krzewów jagodowych (porzeczki, agrest, jeżyny), drzew pestkowych (śliwki, brzoskwinie). Do wycinania pędów, uschniętych gałęzi polecamy dostępne u nas sekatory. Ze względu na różne zapotrzebowanie rozszerzyliśmy ofertę o sekatory ręczne, sekatory dźwigniowe, sekatory nożycowe oraz sekatory gąsienicowe. Zakupią u nas Państwo również grabie, szpadle i łopaty, widły, motyki, nożyce do traw, nożyce do żywopłotu, piły, siekiery oraz inne narzędzia pomocne w pracach w ogrodzie. Oferujemy również wybór ziemi ogrodowej uniwersalnej, kwiatowej, do wysiewu czy gotowe podłoża dla roślin balkonowych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas