Artykuł sponsorowany Projektowanie ogrodów i utrzymanie zieleni z As Zieleni

Projektowanie ogrodów i utrzymanie zieleni z As Zieleni

Bliskość natury jest dla wielu ludzi bardzo ważnym aspektem życia codziennego. Dlatego na co dzień staramy się otaczać naturą w naszych domach i miejscach pracy. Rośliny doniczkowe, kwiaty cięte czy inne dekoracje tworzone z żywych roślin poprawiają nasze samopoczucie oraz są źródłem tlenu, który jest nam niezbędny. Ludzie coraz bardziej chcą przebywać wśród natury, dlatego też projektowanie ogrodów i ich zakładanie stało się w ostatnim czasie bardzo popularne.

Zakładanie ogrodów i utrzymanie zieleni

Ogród może pełnić wiele funkcji. Może być miejscem spotkań towarzyskich i rodzinnych, może służyć do zabawy dzieciom lub do odpoczynku i relaksu dorosłym. Dlatego warto pomyśleć o tym, jakie ma mieć funkcje przed zaprojektowaniem go. Samodzielne stworzenie takiego ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał naszym potrzebom, wymaga dużo naszej pracy i czasu. Jeżeli chcemy cieszyć się profesjonalnie i estetycznie wyglądającym ogrodem, warto zlecić jego założenie firmie, która zajmuje się ogrodami. Projektowanie ogrodów As Zieleni Maciej Pieczyński oferuje kompleksową obsługę ogrodu. W swojej ofercie posiada takie usługi jak:

  • projektowanie ogrodów,
  • zakładanie ogrodów,
  • utrzymanie zieleni,
  • cięcie pielęgnacyjne drzew,
  • sadzenie krzewów.

Zlecając prace w ogrodzie firmie As Zieleni, możemy indywidualnie uzgodnić wszystkie elementy, które chcemy mieć w ogrodzie lub które chcemy zmodernizować. Przed rozpoczęciem prac firma musi sprawdzić jaki grunt jest na naszej działce, aby dobrać odpowiednie rośliny. Kolejnym etapem będzie rekultywacja terenu. Jeśli ogród już istnieje, to konieczne będzie także oczyszczenie terenu ze starych i suchych drzew i krzewów. Dzięki temu, że As Zieleni pracuje szybko i sprawnie, czas tworzenia ogrodu nie jest długi. Omawiając z firmą projekt ogrodu, warto uwzględnić fakt czy mamy czas na jego pielęgnację, czy wręcz przeciwnie chcemy, aby był samowystarczalny. To bardzo ważna kwestia, ponieważ projektant dobierze wtedy rośliny, które nie mają dużych potrzeb pielęgnacyjnych i nie potrzebują częstego doglądania. Kolejną kwestią jest trawnik. Jeśli chcemy samodzielnie go wyhodować, to należy ustalić to z firmą projektującą. Z pewnością pracownicy firmy wybiorą takie odmiany trawy, która stworzy piękny trawnik. Jednak zanim trawa urośnie, musi minąć trochę czasu więc jeśli chcemy od razu cieszyć się pięknym trawnikiem, warto wybrać ten z rolki.

Prace pielęgnacyjne w ogrodzie

As Zieleni zajmuje się projektowaniem, wykonaniem oraz utrzymaniem ogrodów. W zakres związany z pielęgnacją zieleni wchodzą prace dotyczące pielęgnacji drzewek i krzewów oraz wszystkich roślin zielonych w ogrodzie. Klienci, którzy korzystają z usługi projektowania i założenia ogrodu przez firmę, nie muszą się martwić o jego późniejszą pielęgnację, ponieważ można taką usługę zawrzeć w umowie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas