Materiał Partnera Ponadczasowe drewno…

Ponadczasowe drewno…

Szukając inspiracji na wykończenie wnętrza domu lub mieszkania warto sięgnąć do tradycyjnych rozwiązań, które ze względu na swój charakter i trwałość wciąż pozostają ponadczasowymi. Jednym z nich jest drewno. Drewniane schody, podłoga, meble czy elementy zewnętrzne domu nadadzą nie tylko niepowtarzalnego wyglądu, ale służyć będą w nienaruszonym stanie przez bardzo długie lata.

Drewno, jako element wykończenia wnętrza domu lub mieszkania, zostało w ostatnim czasie nieco zapomniane i wyparte przez materiały o charakterze nowoczesnym i industrialnym. Jednak ze względu na swoje właściwości i ponadczasowy wygląd nadal cieszy się uznaniem, szczególnie wśród osób ceniących sobie trwałość. Decydując się na aranżację wnętrza z elementami drewna warto zwrócić się do doświadczonego warsztatu stolarskiego. Jednym z nich jest firma ABC Drewna, znajdująca się w Czernicy, w województwie dolnośląskim.

Szczególnie schody…

Drewno to materiał, z którego można wykonać praktycznie każdy z elementów wykończenia czy wyposażenia domu. Firma ABC Drewna oferuje usługi stolarskie na najwyższym poziomie, wykonując dla swoich klientów drewniane podłogi, meble, elementy zabudowy. Firma ABC Drewna specjalizuje się w produkcji i montażu różnego rodzaju schodów (prostych, zabiegowych, podwieszanych i krętych),  a także tarasów, altan oraz bram i wiat garażowych. Wszystkie elementy wykonywane są z wysokiej jakości drewna, głównie sosny, dębu oraz jaworu. Firma oferuje również kompleksowe prace w zakresie konserwacji wykonanych produktów, dysponując odpowiednimi olejami i lakierami, dostosowując tym samym surowiec do potrzeb klienta.

Solidne meble z drewna

Jakość mebli powszechnie dostępnych u sieciowych producentów często pozostawia wiele do życzenia. Ceniąc sobie niepowtarzalność wzoru, a przede wszystkim trwałość i możliwość całkowitego dopasowania mebli do swoich potrzeb i aranżacji wnętrza warto wybrać opcję wykonania drewnianych mebli na wymiar. Firma ABC Drewna wykonuje szafy do zabudowy, stoły, krzesła, półki i meble łazienkowe, służąc przy tym fachowym doradztwem.

Zastanawiając się nad stylem aranżacji wnętrza nowego domu lub mieszkania warto przemyśleć wybór dobrej jakości drewna jako głównego materiału. Solidność, trwałość i ponadczasowy wygląd to dostateczne argumenty, które przemawiają za tym materiałem.

Podziel się