Materiał Partnera Drewniana lampa – niezbędny element wystroju w Twoim domu

Drewniana lampa – niezbędny element wystroju w Twoim domu

Drewno – materiał wykorzystywany w architekturze czy meblarstwie od wieków, obecnie szturmem zdobywa rynek wystroju wnętrz. Ciężko sobie wyobrazić nowoczesne mieszkanie bez drewnianych detali, wykończeń, dekoracji czy podłóg. Rynek architektoniczny jest przesycony innowacyjnymi rozwiązaniami dla mieszkań. Minimalizm i otwarte przestrzenie nie cieszą już tak oka, brak im ciepła i przytulności.

Natura w czterech ścianach

Powoli odchodzi się od betonowych, urbanistycznych wystrojów wnętrz. Drewno stało się odskocznią od masowej produkcji przedmiotów wyglądających wszędzie tak samo. Następuje zwrot ku naturze, która gwarantuje ukojenie i relaks po ciężkim dniu w pracy.

Drewno tworzy klimatyczne wnętrze, emanuje spokojem i ciepłem. Jest także bardzo wdzięcznym materiałem – w łatwy sposób łączy się np. ze stalą, tapicerką, cegłą czy nawet betonem. Jak mówią specjaliści z firmy Czeczota Damian Wychowaniec - drewno pasuje niemal do każdej stylistyki, a jego plastyczność sprawia, że każdy znajdzie w drewnie coś dla siebie. Uniwersalność to jego drugie imię, fantastycznie będzie współgrał z całą paletą kolorów, choć najefektowniej będzie wyglądał w zestawieniu z bielą, szarością czy beżem.

Lampy z drewna

Aby wprowadzić drewno w swoje cztery kąty nie trzeba od razu przebudowywać całego domu czy mieszkania. Diabeł tkwi w szczegółach - a więc warto swoją uwagę skupić na dodatkach, które dopełniają mieszkanie. Wszelkie dekoracje z drewna cieszą się ogromną ponadczasowością, one nigdy nie wyjdą z mody i posłużą nam wiele lat. Jednym z najczęściej wybieranych dodatków do domów stały się drewniane lampy. Rodzajów lamp, na które można się zdecydować, jest wiele. Powstają lampy podłogowe, stołowe, wiszące, czy małe lampki nocne. To, co przemawia za ich wyborem to prostota formy, design na najwyższym poziomie oraz ręczne wykonanie, co daje nam bez wątpienia unikat w domu. Każda z nich ma inne usłojenia i barwę. Poza tym jest to idealne rozwiązanie dla miłośników ekologicznego stylu życia. Każda lampa jest wykonana metodą hand made i powstaje z naturalnego materiału.

Podziel się