Materiał Partnera Meble łazienkowe na wymiar w ofercie firmy Paw-Meble

Meble łazienkowe na wymiar w ofercie firmy Paw-Meble

Współczesne łazienki coraz bardziej przypominają pokoje kąpielowe, w których można zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Większą niż dawniej uwagę przykłada się do estetyki ich aranżacji. Jeszcze kilka lat temu stosunkowo niewiele osób miało meble w łazience. Dziś staje się to standardem. Wykonanie mebli łazienkowych warto powierzyć firmie Paw-Meble, która potrafi połączyć funkcjonalność z trwałością i stylowym wyglądem wyposażenia wnętrz.

Czym powinny charakteryzować się dobre meble łazienkowe?

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym panuje podwyższona wilgotność. Jak wiadomo, może ona zaszkodzić przedmiotom wykonanym z drewna, dlatego też meble łazienkowe powinny zostać wykonane ze starannie wyselekcjonowanego surowca. Jak informuje pracownik z zakładu meblarskiego Paw-Meble – w tej roli najlepiej sprawdza się drewno z drzew egzotycznych takie jak np. teak, iroko, merbau, doussie, lapacho, badi, wenge, jatoba czy cedr. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać drewno rodzime – dąb, jesion, jawor czy wiąz – lecz należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu surowca przed działaniem wody. Firma Paw-Meble korzysta z wysokogatunkowych płyt meblowych od sprawdzonego producenta, dzięki czemu tworzone przez nią meble łazienkowe są trwałe i niepodatne na uszkodzenia mechaniczne.

Jakie rodzaje mebli warto postawić w łazience?

Dobór mebli do łazienki zależy od wielkości pomieszczenia oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest montaż szafy, na której instaluje się umywalkę. Wygląda to znacznie lepiej niż klasyczna umywalka z postumentem. Przy okazji domownicy zyskują też miejsce na przechowywanie chemii gospodarczej, ręczników czy kosmetyków. Równie popularna jest zabudowa pralki i suszarki. Sprzęty AGD można całkowicie ukryć przed wzrokiem lub zamontować nad nimi estetyczny blat, dzięki czemu aranżacja wnętrza stanie się bardziej harmonijna. W większych łazienkach można pozwolić sobie na postawienie regałów lub wykonanie całościowej zabudowy pomieszczenia zgodnie z wizją inwestora. Firma Paw-Meble służy fachową pomocą w doborze mebli oraz rozwiązań technicznych, które usprawnią korzystanie z łazienki. Zakład oferuje usługi w okazyjnych cenach i zawsze na czas wywiązuje się z warunków umowy. Wspomniana wyżej firma obsługuje klientów z całej Polski i może się pochwalić wieloma udanymi realizacjami związanymi z produkcją i montażem mebli łazienkowych. Wszystkie dostępne są na stronie internetowej firmy, na którą zapraszamy. 

Opracowanie:

Paw-Meble Zakład produkcji mebli Paweł Mazur

Stróża-Kolonia , Osiedlowa 6 lok. 6

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas