Artykuł sponsorowany Szafa na wymiar czy szafa gotowa?

Szafa na wymiar czy szafa gotowa?

Odpowiednio zorganizowana garderoba lub szafa wnękowa to konieczny element każdego domu. Wiele osób wybiera także wolnostojące szafy, które pozwalają zapanować nad bałaganem w pomieszczeniu. Jaką szafę wybrać do swojego domu lub mieszkania - na wymiar czy gotową szafę ze sklepu?

Jak wybrać idealną szafę dla swojego domu?

Kiedy wybierasz szafę do domu, czy to jest szafa wolnostojąca, czy szafa wnękowa, musisz wziąć pod uwagę to, jaką ilością miejsca dysponujesz. W większych mieszkaniach pole do manewru jest o wiele większe, można sobie pozwolić na bardziej przestronne i kompleksowe rozwiązania, a z kolei w małych mieszkaniach nie ma za dużo wolnego miejsca i lepiej nie marnować przestrzeni.

Wybór idealnej szafy nie jest prosty, a w sklepach brakuje rozwiązań, które można by idealnie dopasować do swoich potrzeb. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się szafy na wymiar, to najlepszy wybór dla osób, które chcą postawić na komfort i wygodę korzystania z garderoby.


Szafa na zamówienie - idealne rozwiązanie!

Jak mówi nam ekspert firmy Studio Net, która specjalizuje się w meblach na wymiar, szafa na zamówienie to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Jakie są korzyści wynikające z wyboru takiego rozwiązania?

  1. Możliwość wyboru półek według własnych potrzeb - szafy na wymiar dają możliwość wyboru takiej ilości i głębokości półek oraz wieszaków, jaka jest nam najbardziej potrzebna i najwygodniejsza dla nas. Jeśli nie korzystasz z wieszaków, możesz z nich całkowicie zrezygnować, a w meblach na zamówienie stolarz wykonać może dla Ciebie półki o określonych wymiarach. Dzięki temu to szafa dostosowuje się do Twojej garderoby! Podobnie możesz dostosować do swoich potrzeb ilość szuflad oraz koszy.
  2. Możliwość zamontowania przesuwnych drzwi - szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi to doskonały wybór w mieszkaniach, w których nie ma wiele wolnej przestrzeni. Drzwi przesuwne nie wymagają miejsca do ich otwierania, więc korzystanie z nich jest bardzo komfortowe.
  3. Zagospodarowanie każdej wolnej przestrzeni - wnęki, skosy, poddasza, nietypowe rozmiary pomieszczenie - w przypadku tradycyjnych mebli kupowanych w sklepie takie problemy sprawiają duże trudności w doborze najlepszego rozwiązania. Kiedy korzystasz z mebli na zamówienie, masz możliwość zagospodarowania każdego wolnego centymetra przestrzeni.
  4. Wybierz swój styl - szafy robione na zamówienie mogą wyglądać dokładnie tak, jak sobie tylko wymarzysz. Szafę można wykonać w dowolnej stylistyce, która najbardziej Ci odpowiada lub pasuje do innych mebli w Twoim mieszkaniu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter