Artykuł sponsorowany Jakie ramy będą prezentować się dobrze na tle betonowej ściany?

Jakie ramy będą prezentować się dobrze na tle betonowej ściany?

Betonowe ściany to coraz częściej spotykany widok. Są nie tylko oryginalne, ale również wytrzymałe i praktyczne, dlatego coraz więcej osób decyduje się na betonową ścianę w domach, mieszkaniach lub biurach. Jak uzupełnić beton o dodatki, aby całość sprawiała harmonijne wrażenie? Sprawdźmy, jakie ramy będą prezentować się dobrze na tle betonowej ściany.

Tradycyjne ramy drewniane

Jeśli chcemy, aby betonowa ściana wydała się bardziej przytulna, postawmy na drewniane dodatki. Jednak ze względu na minimalistyczny styl betonu architektonicznego lepiej, jeśli będą to ramy drewniane, ale proste, nie zaś bogato zdobione ornamentami. Zwykła, prosta, drewniana ramka sprawdzi się najlepiej. Poszaleć możemy w kolorach, ponieważ do bieli, jasnej szarości, ciemnej szarości lub antracytu będzie pasował każdy kolor drewna: zarówno bielony, jasny, ciemny, jak i niemal czarny. Aby ramka była widoczna na tle betonowej ściany, wybierz kolor kontrastujący z jej kolorem – na przykład do jasnoszarej ściany ramkę z ciemnego drewna. Możesz również zdecydować się na ramkę kolorową: z szarością betonu doskonale komponuje się zieleń, czerwień, żółć lub kolor niebieski.

Antyramy i ramy aluminiowe

Nic tak dobrze nie podkreśli surowego i industrialnego charakteru betonowej ściany jak antyrama lub ramka aluminiowa. Zarówno szkło, jak i metal będą prezentowały się wyjątkowo, zachowując minimalistyczny wystrój wnętrza. To propozycja dla osób, u których betonowa ściana jest elementem dekoracyjnym, podkreślającym nowoczesny styl pomieszczenia. W takiej ramce szczególnie dobrze będą prezentowały się duże, czarno-białe obrazy i zdjęcia. Wąska ramka aluminiowa lub nawet brak ramki w przypadku antyramy sprawią, że to betonowa ściana wysunie się na pierwszy plan, a zdjęcie lub obraz będą jedynie jej uzupełnieniem.

Ramki wykonane z betonu architektonicznego

A gdyby tak na tle betonowej ściany umieścić ramkę wykonaną z tego samego materiału? Tak, to możliwe, ponieważ w ofercie SBA Design znajdziemy ramki wykonane z betonu. Co więcej, w betonowej ramce nie musimy umieszczać wyłącznie obrazów lub zdjęć. Niezwykle oryginalnie będzie prezentowała się ramka betonowa z mchem: chrobotkiem reniferowym. Jego żywozielony kolor urozmaici każde wnętrze, nadając mu wyjątkowego charakteru. Co ważne, takiego „żywego obrazu” nie musimy podlewać, ani też specjalnie go pielęgnować. A jednocześnie możemy cieszyć się jego wyjątkowością – z betonową ramką z mchem każda betonowa ściana będzie prezentowała się znacznie przytulniej.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas