Materiał Partnera Jak wybrać projektanta ogrodu? Sprawdź!

Jak wybrać projektanta ogrodu? Sprawdź!

Projektanci ogrodu są coraz częściej poszukiwani! Nic dziwnego, w końcu to oni odpowiadają za profesjonalne i funkcjonalne urządzenie ogródka przydomowego. Jak wiadomo, są to usługi dosyć kosztowne, w związku z czym nie można narazić się na zatrudnienie firmy, z której usług nie będziesz zadowolony. W tym artykule podpowiemy Ci, jakie kryteria wziąć pod uwagę. Dzięki nim Twój wybór będzie trafiony, a Ty będziesz zadowolony z wykonanej aranżacji!

Projektant ogrodu - w czym może pomóc?

Wbrew pozorom praca projektantów ogrodu nie ogranicza się tylko do projektowania terenów zielonych. Współpracują oni z innymi podwykonawcami, w tym architektami, elektrykami oraz z wieloma innymi fachowcami, których wkład jest niezbędny w trakcie powstawania ogródka. Dzięki cennej wiedzy projektantów i doświadczeniu, jakie zdobyli podczas wieloletniej nauki, stworzą wymarzone, estetyczne i funkcjonalne miejsce. Biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania, zaprojektują ogród, który stanie się Twoim ulubionym miejscem na relaks i wyciszenie się!

Wśród usług, jakie oferuje firma projektująca ogrody znajdziesz:

  • nawadnianie ogrodów
  • pielęgnację trawników
  • aranżacje ogrodów
  • nasadzanie drzew
  • zakładanie trawnika
  • montaż systemów nawadniania.

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę projektującą ogrody?

Jeśli już zdecydowałeś się na zatrudnienie projektanta ogrodu, na pewno chcesz, aby była to osoba profesjonalna, która kompleksowo i rzetelnie wykona powierzone zadanie. My postaramy się pomóc w tym wyborze i przedstawimy Ci kryteria, jakie powinieneś wziąć pod uwagę.

Po pierwsze sprawdź, jakie projektant ma doświadczenie. Najlepiej, jeśli będzie to osoba po ukończeniu studiów wyższych, a także działająca w tej branży co najmniej kilka lat. Warto tutaj wziąć pod uwagę portfolio. Większość projektantów nim dysponuje. To tam znajdziesz wiele cennych informacji o doświadczeniu danego fachowca, a przede wszystkim zyskasz możliwość obejrzenia wykonanych przez niego aranżacji.

Rekomendacje i opinie byłych zleceniodawców to coś, co również nie powinno umknąć Twojej uwadze. Zazwyczaj można znaleźć tam wiele cennych informacji dotyczących wywiązywania się z terminów, kompetencji oraz podejścia do klienta.

Możliwość porozmawiania z projektantem oraz przedstawienie mu swojej wizji dotyczącej ogrodu odgrywa kluczowe znaczenie. Mimo że to projektant odpowiada za aranżację ogrodu, to Ty ostatecznie decydujesz, jak będzie wyglądał! Jeżeli jakikolwiek element przez niego zaprojektowany Ci nie odpowiada, śmiało o tym powiedz. Zdecydowanie lepiej zrobić to na etapie projektu, niż później, kiedy wszystko będzie gotowe.

Własne materiały, usługi pielęgnacyjne ogrodu to coś, co znacznie oszczędzi Twój czas. W związku, z czym wybierz firmę, która nie tylko zaprojektuje ogródek, ale także zajmie się zamontowaniem systemów nawadniania, czy też nasadzaniem drzewek! Taką firmą jest Kropelka Paweł Kichler. Od wielu lat działają w branży ogrodniczej, oferując swoim klientom kompleksowe projektowanie i utrzymanie terenów zielonych. Co więcej, korzystając z ich usług możesz liczyć na stworzenie nowoczesnego ogrodu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Możesz się o tym przekonać, zlecając im aranżację swojego przydomowego zakątku.

Opracowanie:

Kropelka Paweł Kichler

Kałdus 10 lok. A

  • tel. 663 556 484

Podziel się