Artykuł sponsorowany interKAPI – wysokiej klasy meble na wymiar!

interKAPI – wysokiej klasy meble na wymiar!

Meble produkowane na wymiar według pomysłów klientów są coraz popularniejsze. Ich wyjątkowość polega na tym, iż są idealnie dopasowane do geometrii wnętrza, a także do stylu otoczenia. Meble na wymiar są zatem piękne, pomysłowe, a także solidne. Najlepsze pracownie meblarskie przygotowują je bowiem z litego lub klejonego drewna, a także z wysokiej klasy płyt MDF. Takie meble na wymiar tworzy firma interKAPI, której zespół specjalistów sprawnie przeprowadza klientów od etapów projektowania wyrobów, po ich montaż.

Oferta wyjątkowych mebli interKAPI

Producent interKAPI stawia na rozwiązania zindywidualizowane, co pozwala na obsługę zarówno klientów z ograniczonym budżetem, jak i tych, którzy marzą o designerskich, niepowtarzalnych oraz ekskluzywnych meblach. Mogą być one tworze z tańszych płyt MDF z laminowanymi frontami, jak i z najwyższej klasy drewna również egzotycznego. Pracownia meblarska interKAPI dba przy tym również o każdy element wykańczający: oświetlenie, blaty, gałki, uchwyty itp. Wiele z nich produkowanych jest ze stali nierdzewnej, szkła, a także z wyrobów kowalstwa artystycznego. Solidność, pomysłowość oraz piękno – tak można określić konstrukcje tejże firmy. Jakie meble jest ona w stanie stworzyć na wymiar?

Stolarze interKAPI projektują i produkują meble łazienkowe, zabudowy wnęk, meble kuchenne, meble sypialniane, a także salonowe we wszystkich możliwych stylach. Firma realizowała wiele zleceń na zestawy utrzymane w estetyce industrialnej, rustykalnej, klasycznej, nowoczesnej, awangardowej, a także nowoczesnej. Pracownia ta nie tylko podąża za trendami wnętrzarskimi, ale także sama je wyznacza.

Kompleksowa obsługa zamówień

Firma interKAPI gwarantuje kompleksową obsługę zamówień. W porównaniu z innymi konkurencyjnymi pracowniami jest ona zatem gotowa na tworzenie projektów mebli, a także na wykonanie precyzyjnej wizji lokalnej wraz z pomiarami. Nic dziwnego, że firma z  Leśniewa pod Gnieznem jest w stanie tworzyć meble niestandardowych wymiarów i to w niebywale krótkim czasie. Pracownia słynie z atrakcyjnych cen oraz błyskawicznej realizacji zleceń. Warto zatem powierzyć jej m.in. pełne meblowanie domu w wersji pod klucz. Czym jeszcze wyróżnia się zespół interKAPI?

Specjaliści tej firmy zapraszają swoich klientów do czynnego udziału w procesie projektowania ich mebli. Dzięki temu są one dopracowane do każdego szczegółu. Meble nabierają też indywidualne cechy swoich właścicieli. To właśnie w tym tkwi sukces pracowni meblarskiej interKAPI. Przekona się o tym na własnej skórze!

 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas