Materiał Partnera Drzwi na wymiar

Drzwi na wymiar

Tworzona skrupulatnie wizja wyposażenie mieszkania często zmusza nas do sięgnięcia po nieco droższe, ale znacznie lepsze rozwiązania. Meble na wymiar z pewnością sprawdzą się w małej przestrzeni, gdzie konieczne jest doskonałe jej wykorzystanie.Poszukując odpowiednich drzwi, zdarza nam się nie znaleźć takich, które spełniałyby nasze oczekiwania. Choć oferta sklepów meblowych i firm oferujących drzwi z katalogów jest szeroka, to często standardowe wyposażenie nie jest tym, o czym myśleliśmy. Z tego też powodu w wielu przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest zamówienie drzwi na wymiar, które pozwolą na dopełnienie wizji o wyposażeniu własnego M czy domu jednorodzinnego.

Design, o jakim się marzy

Co można uzyskać dzięki podjęciu decyzji o zakupie drzwi na zamówienie? Bardzo wiele, jak mówią specjaliści od drzwi z firmy Grzegorza Gawłowskiego, która świadczy usługi budowlane i zajmuje się stolarką. Przede wszystkim niebywałe i niepowtarzalne wzornictwo, które zostaje dostosowane do Twojego własnego projektu, a nie do standardów rynkowych i tegorocznego trendu. Dzięki temu zawsze jesteś w stanie stworzyć dla siebie indywidualny projekt drzwi, który spełni najśmielsze oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Który wpisze się w ogólny charakter wystroju wnętrz Twojego domu i dopełni całokształtu marzeń o niestandardowym i luksusowym wyposażeniu wykonanym z wysokiej jakości materiałów i niezwykle wytrzymałym.

Poza odpowiednim wzornictwem można dobrać także rodzaj okucia, materiał wykonania, kolor, który Ci odpowiada i wszystkie parametry, według własnego uznania. To zdecydowanie to, o czym mogliśmy tylko zamarzyć, tworząc projekt mieszkania czy domu jednorodzinnego. To, co pozwala dopasować zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Kuchenne, łazienkowe, salonowe itp. A nawet gdy tego zapragniemy, jesteśmy w stanie uprzyjemnić życie naszych domowych pupili i wyposażyć drzwi zewnętrzne w małe wejście dla kota, czy małego psa. Czy to za mało innowacji? Stwórzmy więc marzenie i dopytajmy się sprzedawców, czy są w stanie je zrealizować, a w niezwykle wielkiej ilości zleceń okaże się, że niemal wszystko jest możliwe.

Terminy i koszty

Często okazuje się, że zamówienie drzwi na wymiar wcale nie jest tak drogie, jak nam się wydawało. Dziś taki luksus dla wielu firm zajmujących się tą dziedziną profesjonalnie i na większą skalę, nie musi wiele kosztować. Tym bardziej że konkurencja na rynku jest duża, a producenci drzwi na zamówienie rozumieją konieczność obniżenia ceny, by stać się bardziej konkurencyjnym względem największych graczy na rynku.

Termin realizacji zamówienia także wcale nie musi być znacznie bardziej odległy od podobnych w sklepach meblowych. Wiele zależy od ilości zmian w drzwiach wewnętrznych i zewnętrznych, jakie dokonamy w ich projektach oraz ilości zamówień, które czekają na realizację w danej firmie. Trzeba pamiętać, że takie usługi często realizowane są przez mniejsze, rodzinne przedsiębiorstwa, które mają ograniczone możliwości produkcyjne. Nie oznacza to jednak w żadnym przypadku niższej jakości wykonania, a może i świadczyć o lepszym podejściu do odbiorcy.

Opracowanie:

Grzegorz Gawłowski Usługi Budowlane Stolarstwo

Bładnice Górne , Przelotowa 17

Podziel się