Artykuł sponsorowany Czym są systemy kontroli dostępu oferowane przez ASD Systemy Zabezpieczeń?

Czym są systemy kontroli dostępu oferowane przez ASD Systemy Zabezpieczeń?

Systemy kontroli dostępu są urządzeniami elektronicznymi, w których plastikowa karta zastępuje klucz. To wygodne rozwiązanie oferowane przez ASD Systemy Zabezpieczeń jest wygodniejsze i zapewnia większe bezpieczeństwo. Można ją stosować bez obaw, ponieważ posiada swój niepowtarzalny kod, którego skopiowanie jest niemożliwe. Zintegrowany z kontrolą dostępu system rejestracji czasu pracy (RCP) rejestruje oraz automatycznie rozlicza czas pracy.

Co to są systemy kontroli dostępu ASD Systemy Zabezpieczeń?

Systemy kontroli dostępu ma za zadanie ułatwić wejście do pomieszczenia, jedynie pracownikom upoważnionym, jednocześnie uniemożliwiając osobom niepowołanym. Sprawdzają się nie tylko w zakładach pracy, bankach, hotelach czy instytucjach, ale również w budynkach prywatnych. Szyfratory, czytniki kart, skanery oraz inne urządzenia, zastępują tradycyjne klucze. Nie ma możliwości ich podrobienia, ponieważ każde z urządzeń posiada niepowtarzalny kod, którego skopiowanie jest niemożliwe. Firma ASD Systemy Zabezpieczeń montuje systemy w drzwiach, bramach, furtkach, szlabanach i wszędzie tam, gdzie jest konieczność zabezpieczenia danej strefy.

Instalowanie zaczyna się od planowania, co pozwala na dobór odpowiednich urządzeń – mówi ekspert.

Jakie są zalety kontroli dostępu?

Kontrola dostępu przynosi wiele korzyści. Jeśli chodzi o firmy, mają możliwość zabezpieczenia stref, by mogły w nich przebywać tylko osoby upoważnione. W ten sposób  nikt niepowołany nie ma dostępu poufnych danych czy wartościowych przedmiotów. Dzięki systemowi oferowanemu przez ASD Systemy Zabezpieczeń nie ma obaw, że ktokolwiek włamie się do biura, podrabiając tradycyjny klucz. W przypadku nowoczesnej technologii taka możliwość jest wykluczona. Zintegrowanie z systemem alarmowym, pozwala chronić pracowników, natomiast z klimatyzacją, sterować tym urządzeniem. Jednocześnie połączony z kontrolą dostępu system rejestracji czasu pracy (RCP) rejestruje oraz automatycznie rozlicza czas pracy.

Opracowanie:

ASD J. Cegielski Spółka komandytowa

Łódź , Zagajnikowa 39

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas