Artykuł sponsorowany Czym charakteryzują się rolety rzymskie?

Czym charakteryzują się rolety rzymskie?

Rolety rzymskie są wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych firan czy żaluzji. Ich wygląd nawiązuje do prostych, stylowych zasłon, które opadają swobodnie, tworząc poziome fałdy. Są wyjątkowo lubiane, ponieważ pasują do każdego rodzaju wnętrz, zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Możemy je dostosować do stylu salonu, sypialni czy innego pomieszczenia: m.in.: w stylu glamour, skandynawskim i industrialnym.

Do jakich wnętrz pasują rolety rzymskie?

Rolety rzymskie to niezwykle estetyczny i funkcjonalny system okienny, który pełni rolę dekoracyjną i praktyczną. Sprawdzają się one we wszystkich wnętrzach. Cieszą się niezwykłą popularnością w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, ze względu na mnogość wzorów oraz kolorów tkanin. To z kolei daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z ich pomocą możemy stworzyć elegancką i funkcjonalną osłonę okien w kuchni, pokoju dziecięcym, sypialni czy salonu. Nie musimy się ograniczać, ponieważ w Studio Finestra znajdziemy takie produkty, które będą odpowiednie dla wystroju naszej przestrzeni mieszkalnej. Rolety rzymskie chętnie wybierane są także do lokali gastronomicznych.

Dlaczego warto zamontować rolety rzymskie?

Warto zamontować rolety rzymskie nie tylko ze względów estetycznych. Osłony mają przede wszystkim za zadanie ochronę wnętrz przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i spojrzeniami sąsiadów czy przechodniów. Jedną z zalet jest łatwość utrzymania systemu w czystości, ponieważ możemy je prać, a z uwagi na to, że wykonane są z wysokogatunkowych tkanin, nie ma obaw, że stracą na jakości. Stanowią doskonałą alternatywę dla firan. Doskonale prezentują się jako samodzielna dekoracja okna, jak i w kompozycji z zasłonami. Możemy wybrać proste rolety rzymskie lub bardziej dekoracyjne systemy z ozdobnymi lamówkami. Zazwyczaj są one wykonywane głównie z bawełny i lnu, gdyż ładnie wyglądają i są przyjemne w dotyku. Do wyboru są również tkaniny sztuczne: poliamid i poliester, więc możemy zamontować takie, w jakich gustujemy. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas