Artykuł sponsorowany 10 zalet zastosowania gzymsów LED we wnętrzach

10 zalet zastosowania gzymsów LED we wnętrzach

Technologia LED na stałe wpisała się w akcesoria oświetleniowe i źródła światła dostępne w sprzedaży. Coraz częściej wybieramy taką formę do naszych mieszkań, domów, sklepów, ale także do biur, gabinetów usługowych i budynków użyteczności publicznej. Technologia LED pozwala również efektownie ozdobić wnętrze. Jedną z takich opcji są gzymsy LED. Jakie są ich zalety?

Czym są gzymsy LED?

Gzymsy LED często stosowane są jako alternatywa dla sufitów podwieszanych. To efektowna sztukateria, w której możliwe jest zastosowanie energooszczędnego oświetlenia. Użycie listew ozdobnych wraz z oświetleniem umożliwia stworzenie niepowtarzalnego klimatu w danym pomieszczeniu i nietuzinkowej ozdoby w postaci samego wzoru listwy, kiedy światło jest wyłączone.

Gzymsy LED mogą być zastosowane w różnych wielkościach i formach w zależności od indywidualnych upodobań. W jej ramach można również zastosować ciekawe kolory oświetlenia i tym samym dostosować je do kolorystyki panującej we wnętrzu. Profesjonalne i innowacyjne systemy oświetleniowe oferuje doradztwo, projekt i montaż - Inspiracje Światłem.

Gzymsy LED – dlaczego warto je zastosować?

Zastosowanie gzymsów LED i tym samym dodatkowego oświetlenia ma ogromne walory dekoracyjne. Za ich pomocą można podkreślić charakterystyczny wystrój wnętrza lub nawiązać do dominującej w nim kolorystyki. Ponadto jest to technologia bardzo oszczędna, ponieważ systemy LED charakteryzują się zdecydowanie niskim poborem energii. Dzięki możliwości regulacji natężenia światła można zarówno perfekcyjnie doświetlić pomieszczenie, jak i stworzyć klimatyczny nastrój sprzyjający odpoczynkowi.

Same listwy ozdobne to natomiast dobry pomysł na efektowne wykończenie i zamaskowanie połączenia ścian z sufitem. Takie konstrukcje świetnie sprawdzą się zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak i nowoczesnych. Gzymsy LED mają charakter uniwersalny.

Gdzie w szczególności sprawdzą się gzymsy LED?

Listwy ozdobne z oświetleniem LED doskonale wyglądać będą w salonie, kuchni czy sypialni. To również doskonały sposób na doświetlenie słabo oświetlonych miejsc, takich jak hol czy korytarz. Gzymsy LED świetnie prezentują się również w gabinetach usługowych, siedzibach firm oraz biurach. Może być to również forma zewnętrznej dekoracji i oświetlenia domu lub innego obiektu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas