Materiał Partnera Wykonywanie podkładów podłogowych z użyciem miksokreta jako część oferty PB Kamysz

Wykonywanie podkładów podłogowych z użyciem miksokreta jako część oferty PB Kamysz

Chcesz, aby wylane posadzki wyróżniała estetyka, trwałość, a także idealnie równa powierzchnia? Jeśli tak, to warto skorzystać z usług podmiotów dysponujących specjalistycznych agregatem, tzw. miksokretem. Wysokiej jakości sprzętem, który szybko miesza i pompuje betonową mieszaninę, może pochwalić się PB Kamysz. Krakowska firma od cieszy się dużym uznaniem wśród lokalnych inwestorów, gdyż gwarantuje sprawny przebieg prac budowlanych.

Szerokie spektrum zastosowania miksokreta

Nie da się ukryć, że prawidłowe wykonanie posadzek ma istotne znaczenie dla optymalnego funkcjonowania budynku. Bez odpowiedniego wyrównania powierzchni stropu gruntu, nie ma bowiem nawet co liczyć, że płytki czy panele przetrwają próbę czasu. Wylewki metodą tradycyjną, które wymagają dużo pracy i nie zawsze zapewniają równe podłoże, powoli odchodzą do lamusa na rzecz nowoczesnych technologii. Topowe firmy budowlane, jak PB Kamysz, korzystają głównie z agregatu posadzkarskiego, zwanego miksokretem. Nazwa tego urządzenia wzięła się od kształtu podawanego miksu cementu, wody i piasku, który do złudzenia przypomina kopiec kreta.

Posadzki tworzone za pomocą wysokowydajnych pomp do betonu spotykamy często w budownictwie przemysłowym, gdzie mamy do czynienia z dużym metrażem. Doświadczeni pracownicy PB Kamysz wykonują nim również utwardzenia na balkonach, tarasach oraz we wnętrzach obiektów mieszkalnych. Ze względu na duży zasięg sprzętu, który dochodzi do 150 m w pionie i 80 w poziomie, materiał może być dostarczony w dowolne miejsce budynku, przez co wręcz idealnie sprawdza się w budynkach wielopiętrowych.

Posadzki z miksokreta – to naprawdę się opłaca!

Posadzki wykonane w opisywanej technologii nadają się pod każdego rodzaju okładzinę. Napędzany elektrycznie lub silnikiem spalinowym miksokret znacznie ogranicza koszty inwestycji i zapewnia pożądany progres robót. Najlepiej świadczy o tym fakt, że wylewka w średniej wielkości domu zajmuje kadrze PB Kamysz zaledwie jeden dzień! Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów w ściśle określonych proporcjach, posadzki mechaniczne są nie tylko równe, ale też odporne na pękanie czy ścieranie. Warto nadmienić, że nie wymagają one dodatków zabiegów, w tym stosowania wylewek samopoziomujących.

Niewątpliwym atutem miksokreta jest również to, że wychodzi z niego zaprawa betonowa o konsystencji półsuchej. Wiąże się ona dużo szybciej niż płynna mieszanka betonowa z tradycyjnych sprzętów, przez co można wcześniej przystąpić do kolejnych faz inwestycji. Prace wykończeniowe warto zorganizować nawet po dwu tygodniach od wylewki.

Opracowanie:

PB Kamysz Sławomir Kamysz

Kraków , Tadeusza Śliwiaka 53A

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas