Materiał Partnera Wentylacja do domu i lokali użytkowych

Wentylacja do domu i lokali użytkowych

W dzisiejszych czasach, gdzie dokuczają nam zanieczyszczenia takie jak smog, czyste i świeże powietrze nabiera coraz większej wartości. Prawidłowo zamontowana wentylacja pozwala nam je dostarczać do pomieszczeń w prosty i niezauważony dla osób w nich przebywających sposób. Dodatkowo system ten pozwala sobie radzić ze zbyt zimnymi lub ciepłymi dniami i może być wykorzystany do regulacji temperatury. Również w lokalach użytkowych i gastronomicznych spełnia wiele ważnych ról.

Firma Aero Serwice to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją oraz montażem systemów wentylacyjnych na zamówienie. Świadczymy usługi montażu instalacji kwasoodpornej dla firm z branży spożywczej, wkładu kominowego, ale też usługi spawalnicze, blacharskie i ślusarskie. Dodatkowo możemy zaprojektować dla Państwa i wykonać konstrukcje ze stali jak zadaszenia, barierki, poręcze czy drzwi. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiał od sprawdzonych producentów i dostawców oraz profesjonalny sprzęt, które w połączeniu z wiedzą naszych pracowników są gwarancją realizacji wysokiej jakości usług, a montowane przez nas instalacje wykazują się niezwykłą trwałością.

Wentylacja - co warto wiedzieć?

Wentylacja niezbędna jest do zapewnienia świeżego powietrza w pomieszczeniach i odprowadzenia powietrza zanieczyszczonego. Sprawna wentylacja pozwala również uchronić budynek przed wilgocią, pleśnią i grzybem, a w efekcie przed rozwojem niebezpiecznych dla nas bakterii i wirusów w pomieszczeniach jak piwnice, poddasza czy garaże. Oddychanie powietrzem pełnym szkodliwych mikroorganizmów może być zagrożeniem dla naszego zdrowia, szczególnie jeśli chodzi o osoby cierpiące na choroby układu oddechowego. Systemy odprowadzania i doprowadzania powietrza uwzględnione są w każdym projekcie budynku, ale czasami należy tę instalację rozbudować lub unowocześnić. W przypadku miejsc, gdzie przebywa duża liczba osób, wentylacja jest wymagana przez ustawę, która narzuca jej poszczególne parametry. O jej skutecznym działaniu decyduje poprawne złożenie i montaż instalacji, odpowiednie rozmieszczenie w budynku, używanie jej w trybie ciągłym, oraz możliwość regulacji ustawień. Nasza firma zaprojektuje i przygotuje dla Państwa wszystkie elementy niezbędne do wykonania takiej instalacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i terminowo realizujemy wszystkie nasze usługi.

Wentylacja obiektów gastronomicznych

Wentylacja to ważny element każdego budynku, również budynków użyteczności publicznej czy lokali gastronomicznych. Dobór odpowiedniej instalacji może tu być problemem w zależności od dostępnego miejsca na montaż wszystkich elementów, funkcji, jaką pełni lokal oraz ilości powietrza, jaka musi być odprowadzana. Lokale gastronomiczne mają duży problem z zyskami ciepła i wilgoci. Pochodzą one z różnych źródeł (ludzie, maszyny, para wodna, oświetlenie, zmywanie, gotowanie), dodatkowo wentylacja powinna również poradzić sobie z zapachami dochodzącymi z kuchni. Wybierając odpowiednią instalację, należy uwzględnić strukturę budowli, jej położenie, nasłonecznienie i ilość osób, które mogą przebywać w danym budynku. Pracownicy naszej firmy podczas konsultacji wskażą najlepsze rozwiązanie, przygotują harmonogram prac i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Opracowanie:

Aero serwice inc. Katarzyna Pohorecka

Częstochowa , Piastowska 83

Podziel się