Materiał Partnera Wakacje to dobry czas na remont

Wakacje to dobry czas na remont

Okres wakacyjny to przede wszystkim czas odpoczynku i relaksu od trudów codziennego dnia pracy. Wiele osób korzystając jednak z nieobecności wysłanych na wakacje pociech, przeznacza ten czas na przeprowadzenie w domu lub mieszkaniu niezbędnych prac remontowych, które odświeżą i poprawią wygląd. Aby jednak taki remont nie przerodził się w koszmar, warto powierzyć takie zadanie sprawdzonym profesjonalistom.

Okres wakacyjny sprzyja nie tylko wypoczynkowi i urlopom. Duża część osób przeznacza te dni na przeprowadzenie różnych prac remontowych we własnych mieszkaniach i domach, korzystając najczęściej z nieobecności dzieci. Aby jednak niewinne malowania, kładzenie nowych paneli czy wymiana tapet nie przerodziły się w niekończący się koszmar, warto wynająć do tego typu prac specjalistów. Jednym z nich jest firma Aff-Bud pochodząca z Ponic w województwie małopolskim.

Odświeżające kolory

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów na odświeżenie mieszkania lub konkretnego pomieszczenia jest zmiana kolorów ścian i ich odświeżenie. Ta prosta z pozoru czynność może jednak okazać się poważniejszym wyzwaniem, gdy w grę wchodzić będą jeszcze prace mające na celu wyrównanie ścian, a także na przykład demontaż list przypodłogowych, tak aby malowanie zostało profesjonalnie wykonane. Aby jednak tego typu prace wykonane zostały zgodnie ze sztuką, a przede wszystkim w terminie, dobrym rozwiązaniem jest powierzenie ich profesjonalnej firmie zajmującej się pracami wykończeniowymi. Firma Aff-Bud oferuje kompleksowe prace wykończeniowe, a także prace związane z remontami. Jej doświadczeni pracownicy z pewnością doradzą w zakresie rodzaju farby, a także, co bardzo istotne, odpowiedniego przygotowania podłoża do malowania.

Nowa podłoga?

Nic tak nie odnawia mieszkania jak nowe kolory ścian. Poza nimi, elementem, który również nadaje wnętrzu charakteru i klimatu jest podłoga. Szeroka oferta paneli podłogowych,  sprzyja częstszej wymianie rodzaju podłogi w naszych domach. Teoretycznie ich montaż jest prosty, jednak kluczowe są sprawy przygotowania podłoża oraz prac wykończeniowych w zakresie maskowania i list. Dobrze spasowane panele, położone na prawidłowo przygotowanym podłożu z pewnością zapewnią komfort i trwałość. Również w tym względzie możemy liczyć na serwis ze strony firmy Aff-Bud, która wykona te prace profesjonalnie i szybko.

Opracowanie:

Aff-Bud Grzegorz Affek

Ponice 72A

  • tel. 505 476 152

Podziel się