Materiał Partnera Planowany remont.

Planowany remont.

Remont mieszkania lub domu jest trudny i niewdzięczny, a do tego kosztowny. Ma jednak wielką zaletę, pozwala na nowo zaaranżować wnętrza. Warto podjąć to wyzwanie, by lokal był taki, o jakim marzymy. Odświeżone pomieszczenia wnoszą ogrom radości. Odpowiednio dobrane farby, tapety, płytki i dodatki, zmienią całkowicie nasze wnętrza.  Oczywiście, najważniejszy jest projekt, według którego firma remontowa wykona cały zakres prac.

Odświeżenie wnętrz – nowa aranżacja.

Odświeżenie wnętrz jest potrzebne, by pomieszczenia nabrały blasku. Przebywanie w nowo wyremontowanym domu/mieszkaniu jest przyjemnością. Nie kierujmy się stylem, modą, trendami, jeśli nie są w naszym guście. Mamy się czuć dobrze w swoim domu. Nie myślmy o innych, ale osobie, to nam ma się podobać mieszkanie. Wybierzmy takie kolory, które lubimy. Ciemne barwy przytłaczają, choć wyglądają elegancko. Oczywiście wszystko zależy od upodobań, ale warto pamiętać, że każdego niemal roku, są modne inne kolory. Jeśli jesteśmy fanami tapet i fototapet, dlaczego mielibyśmy nie położyć ich na ścianach lub je nagle zrywać, bo zmieniły się np. tegoroczne trendy? Z tego powodu, warto urządzić pomieszczenia według własnej wizji. Jeśli mamy problem z podjęciem decyzji, zostawmy go firmie Fachmajster, która przeprowadza kompleksowe remonty i chętnie nam doradzi kolor farb, tapetę czy dobór paneli.

Remont łazienki – nie taki prosty.

Łazienka jest niezwykle trudnym pomieszczeniem do remontu, ponieważ musimy w nim wymienić praktycznie wszystko. Często cała hydraulika wymaga przerobienia. Ach ci fachowcy! Każda ekipa coś zarzuca poprzednim hydraulikom. Często przyznajemy jej rację, bo nie tylko rury są nieprawidłowo zamontowane, ale też dla własnej wygody, hydraulik zastosował plastikowe rurki. W związku z tym fachowcy muszą wymienić całą instalację wodną. W łazience jest dużo pracy również ze względu na skuwanie starych płytek. Łazienka niestety sporo kosztuje. Artykuły instalacyjne, klej, płytki, armatura itp., nie są małym wydatkiem, a do tego dochodzi robocizna. Musimy zawsze liczyć się, że przekroczymy plan finansowy. Pomimo tego nie starajmy się oszczędzać na produktach, ponieważ jest to nieopłacalne. Jeśli chcemy, żeby nasza łazienka wyglądała nowocześnie, to musimy liczyć się z wydatkami.

Nowoczesna kuchnia.

Kuchnia jest sercem domu, czyli miejscem szczególnym. To tu odbywa się produkcja najlepszego jedzenia, smacznych potraw, deserów, ciasta. Kuchnia powinna wyglądać wyjątkowo, bo wówczas  pieczenie i gotowanie, sprawia więcej przyjemności. Ważne są meble, bo pozwalają stworzyć funkcjonalne pomieszczenie, ale wprowadzając ciekawe elementy, kuchnia będzie wyglądała iście nowocześnie. Taką możliwość dają panele szklane z pięknymi nadrukami graficznymi. Zastosowanie paneli ze szkła w kuchni, jest z resztą bardzo praktycznym rozwiązaniem. Materiał jest łatwy w utrzymaniu czystości, trwały i antybakteryjny. Panele szklane zamontujemy między szafkami, w wolnych przestrzeniach. Na nich możemy umieścić dowolną grafikę. Jeśli chcemy wprowadzić kolejny powiew świeżości, zlećmy firmie Fachmajster zrobienie sufitu podwieszanego z oświetleniem punktowym. Stworzenie nowoczesnej kuchni dla ekipy remontowej, nie jest żadnym  problemem.

Opracowanie:

Fachmajster Wojciech Plichta

Kartuzy , Słowackiego 5

Podziel się