Artykuł sponsorowany Budowa altany ogrodowej z firmą Sedom

Budowa altany ogrodowej z firmą Sedom

Szukasz rzetelnych fachowców, którzy wybudują w Twoim ogródku solidną altanę lub wiatę? Skorzystaj z oferty firmy Sedom, specjalizującej się w tego typu zleceniach. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Sulęczyno w województwie pomorskim, wykorzystując najwyższej jakości materiały budowlane od renomowanych producentów. Współpraca z tą firmą jest gwarancją wysokiej jakości usług.

Jak wygląda budowa altany ogrodowej?

Wybudowanie altany ogrodowej warto zaplanować przed urządzeniem ogrodu, tak aby dokładnie wiedzieć, gdzie będzie znajdował się trawnik czy rabaty. Można to zlecić profesjonalnej firmie budowlanej. Oczywiście przed rozpoczęciem prac, należy zgłosić zamiar budowy we właściwym starostwie powiatowym.

Pierwszym etapem jest wyznaczenie miejsca położenia budowli, a następnie przechodzi się do budowy fundamentów. Altany zazwyczaj buduje się z drewna, które trzeba wcześniej odpowiednio zabezpieczyć przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych.

Po zakończeniu tego etapu ekipa budowlana przechodzi do montażu konstrukcji nośnej podłogi, a następnie ścian. Na samym końcu można zamontować dach wraz z odpowiednim pokryciem.

Czas trwania takiej budowy zależy od rodzaju samej konstrukcji i jej wielkości. Chcąc mieć pewność, że jest ona solidna, warto zainwestować w wysokiej jakości materiały budowlane.

20210511_073551-min

Sedom – solidna firma budowlana

Nasza firma działa w branży budowlanej już od ponad 25 lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu świadczymy wysokiej jakości usługi.

 – mówi właściciel firmy Sedom.

Przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada budowę domów jednorodzinnych, wykończenia wnętrz, budowa altan i wiat, oraz ogrodzeń. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala realizować wszystkie zlecone prace zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy.

Fachowcy pracują wykorzystując materiały od sprawdzonych producentów, lub te od inwestora. Oczywiście przedsiębiorstwo dysponuje niezbędnym sprzętem, który pozwala na sprawne i rzetelne wykonywanie zleceń.

IMG_20200717_061734-min

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas