Materiał Partnera Szybkie rozwiązania kryzysowe dla Twojej firmy – wynajem i serwis maszyn budowlanych

Szybkie rozwiązania kryzysowe dla Twojej firmy – wynajem i serwis maszyn budowlanych

Odpowiednio przygotowana strategia, zgromadzenie niezbędnych nakładów finansowych, pozyskanie wykwalifikowanej kadry pracowników, zbudowanie sieci klientów i odbiorców usług – często nawet najlepiej przygotowane przedsiębiorstwo na rynku spotyka drobny lub bardziej poważny kryzys. Na jeden z nich rozwiązanie ma firma DmTech – jeśli nagle zawiedzie niezbędny sprzęt, wynajem lub serwis jest w pogotowiu.

Wybór bardziej opłacalnej formy modernizacji

Awaria potrzebnego urządzenia nie musi oznaczać konieczności poniesienia wydatków na zakup nowego sprzętu. Bardziej opłacalną formą będzie wynajem maszyny zastępczej na czas serwisowania. DmTech z Żukowa oferuje wynajem wózków widłowych halowych i terenowych oraz ładowarek teleskopowych sztywnych i obrotowych. Wynajem sprzętu stanowi bardziej korzystną formę finansowania., a jednocześnie może zapewnić ciągłość pracy w firmie, bez potrzeby oczekiwania na zakup nowego sprzętu czy serwisowania zepsutego. Oferta wynajmu jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko w razie awarii. Jeśli niepodziewanie potrzebny jest przeładunek, a w codziennej pracy korzystanie z wózków widłowych czy ładowarek nie jest konieczne, pomoc firmy świadczącej usługi najmu będzie najlepszym wyjściem. Zdarza się również, że przeładunek dotyczy jedynie konkretnych sezonów lub miesięcy w roku. Wtedy sprzęt jest niezbędny, jednak po wyznaczonym czasie, nie będzie wykorzystywany aż do następnego sezonu. Okresowe zapotrzebowanie pokryć może wypożyczenie maszyny.Potrzebujesz nagłego przeładunku, ale nie masz uprawnień?

W nagłych przypadkach sama oferta wynajmu może nie wystarczyć. Jeśli żaden pracownik nie posiada uprawnień do poruszania się wózkiem widłowym lub ładowarką teleskopową, istnieje możliwość najmu urządzenia razem z operatorem maszyny. Taka kompleksowa obsługa może wybawić z niejednego problemu. Dodatkowym atutem jest możliwość różnych okresów najmu. W zależności od potrzeb klienta sprzęt może zostać wynajęty na dzień, miesiąc lub nawet na rok. Skorzystanie z usługi najmu potrzebnego sprzętu, to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również czasu. Profesjonalna obsługa maszyn zapewniona przez pracę wykwalifikowanego operatora pozwoli na sprawne wykonanie niezbędnych zadań i przeładunków. Kompleksowa usługa umożliwi zachowanie ciągłości prac firmy, a niespodzianki związane z nagłą awarią nie będą już więcej stanowiły problemu dla przedsiębiorcy, który powierzy wykonanie zadań profesjonalistom.

Opracowanie:

Dm Tech s.c. Dariusz Mathea, Sylwia Zelent

Borkowo , Nowowiejska 4

Podziel się