Artykuł sponsorowany Sanikon – specjaliści od ogrzewania podłogowego

Sanikon – specjaliści od ogrzewania podłogowego

Obecnie wybór metod grzewczych jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Coraz to nowsze rozwiązania umożliwiają dobór techniki do osobistych preferencji, a także do posiadanego budżetu. Z roku na rok coraz popularniejszym rozwiązaniem jest ogrzewanie podłogowe, które większości z nas kojarzy się głównie z zastosowaniem go w łazience. Dlaczego warto zlecić wykonanie ogrzewania podłogowego firmie Sanikon? Sprawdź!

Zalety ogrzewania podłogowego

Ogrzewanie podłogowe z roku na rok zyskuje na popularności, ponieważ jest to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Cała podłoga stanowi bowiem powierzchnię grzewczą, co przekłada się na taką samą temperaturę w całym pomieszczeniu. Uważa się, że dzięki zastosowaniu ogrzewania podłogowego możliwa jest znaczna oszczędność energii, która sięga aż do 15% w skali roku w porównaniu do innych metod grzewczych. To rozwiązanie daje nam również szerokie możliwości aranżacyjne wnętrza, ponieważ nie ma wystających elementów, które mogłyby przeszkadzać podczas meblowania lub remontu. Jest to także opcja korzystna dla alergików, ponieważ ogranicza ilość kurzu w pomieszczeniu.

Wysokiej jakości ogrzewanie podłogowe

Tak jak w przypadku każdej instalacji, także ogrzewanie podłogowe wymaga ścisłego przestrzegania procedur oraz technik umożliwiających wykonanie instalacji rzetelnie. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów, takich jak Sanikon. Firma specjalizuje się w technice grzewczej i posiada wieloletnie doświadczenie umożliwiające wykonanie prac dokładnie, co przekłada się na jakość i trwałość tego systemu. Specjaliści wykonują pracę przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje, że unikniemy usterek oraz częstego serwisowania. Najczęściej do tego celu stosuje się rury pex z wkładką wykonaną z aluminium. W celu zapewnienia jak najwyższego komfortu cieplnego wykorzystuje się także styropian i folię odbijającą ciepło.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas