Materiał Partnera Przedsiębiorstwo Usługowe „Jaga” – 25-letnie doświadczenie

Przedsiębiorstwo Usługowe „Jaga” – 25-letnie doświadczenie

Na rynku co rusz pojawiają się nowe firmy budowlane i z dziedziny prac ziemnych, niewiele jednak jest w stanie utrzymać się na rynku tyle lat, co firma „Jaga” z Zabrza, należąca do Jadwigi Śledzik. Jej przedsiębiorstwo funkcjonuje nieprzerwanie od 25 lat, co prawdopodobnie jest najlepszym świadectwem fachowości i profesjonalizmu wykonywanych działań.

Ćwierć wieku

Ciężka praca i walka o zadowolenie klienta - właśnie tak ćwierć wieku działania Przedsiębiorstwa Usługowego „Jaga” podsumowała właścicielka firmy, Jadwiga Śledzik. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w trakcie boomu gospodarczego na początku lat 90., jednak na trudnym rynku zachowało się przede wszystkim dzięki profesjonalizmowi i jakości wykonania usług. Te dwa wyznaczniki wciąż są dla firmy celem, szczególnie w czasach, gdy tak trudno utrzymać się na powierzchni niezwykle trudnej rzeczywistości gospodarczej, gdy często wygrywa nie jakość, a najniższa oferowana cena. „Jaga” jednak funkcjonuje na lokalnym rynku właśnie jako rzetelny usługodawca, w przypadku którego możemy liczyć na pełen profesjonalizm wykonania.

Kompleksowość

Jak przyznaje Jadwiga Śledzik, „Jaga” dopasowuje się do oczekiwań i wymagań rynku. Firma zajmuje się realizowaniem szeregu działań z zakresu usług ziemnych, zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Paleta działań obejmuje przyłącza gazowe, instalacje wodno-kanalizacyjne, prace wyburzeniowe, układanie nawierzchni oraz zagęszczanie gruntu. To jednak nie wszystko. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także zespołowi sprawdzonych pracowników, którzy w przedsiębiorstwie często pracują już kilkanaście lat, tak naprawdę przed firmą nie ma zadań nie do wykonania.  Dodatkowo poza sprawdzoną załogą „Jaga” wciąż poszukuje nowych rąk do pracy, co prawdopodobnie najlepiej mówi o popycie na jej fachowe usługi.

Gwarancja jakości

O poważnym podejściu do każdego zlecenia świadczy także to, że pracownicy „Jagi” zawsze udzielają na swoje usługi gwarancji. Wszystko dlatego, że są pewni jakości wykonania, którą uzyskują nie tylko poprzez skrupulatność, ale także dzięki solidnym, zazwyczaj polskim materiałom. Firma ma także grono zaufanych klientów wśród większych i mniejszych przedsiębiorstw budowlanych, co potwierdza jakie zaufanie zdołała zbudować, co w dzisiejszych czasach jest nie do przecenienia.

Przedsiębiorstwo Usługowe „Jaga” działa od 25-lat i nie przestaje się rozwijać, realizując kolejne zlecenia, w szczególności w południowej Polsce. Kolejne 25 lat? Czemu nie! – przyznała Jadwiga Śledzik, która na co dzień dba o zadowolenie stałych klientów, a także pozyskiwanie i utrzymanie nowych. 

Opracowanie:

Przedsiębiorstwo Usługowe Jaga. Jadwiga Śledzik

Zabrze , Mickiewicza 64

Podziel się