Materiał Partnera Profesjonalne usługi dekarskie od firmy Ekspres-Dach

Profesjonalne usługi dekarskie od firmy Ekspres-Dach

Montaż więźby dachowej i krycie dachu to kluczowy moment budowy. Niezależnie od tego, jakie pokrycie dachu wybraliśmy, każdorazowo do tego typu prac najlepiej zatrudnić profesjonalnych dekarzy, podobnie z resztą jak do jego wymiany czy naprawy. Szeroka oferta firm zajmujących się tego typu pracami często obejmuje także usługi dodatkowe, przydatne w czasie wykańczania domu. Poznaj zakres działań przedsiębiorstwa Ekspres-Dach.

Dlaczego warto wybrać profesjonalistów?

Wymiana dachu lub jego remont to inwestycja, którą należy dobrze zaplanować. Warto wziąć przy tym pod uwagę ofertę wykonawcy, ponieważ często okazuje się, że przy okazji remontu dachu możemy zlecić także inne prace, które planowaliśmy zrealizować w przyszłości. Współpraca ze sprawdzonym fachowcem może się okazać pod tym względem bardzo korzystna.

Profesjonalne firmy dekarskie zajmują się kompleksowymi usługami związanymi z montażem, naprawą oraz wymianą pokryć dachowych, ale także z innymi pracami wykończeniowymi – na przykład montażem okien dachowych. Specjaliści z firmy Expres-Dach wyjaśniają, że:

Roboty dekarskie nie ograniczają się wyłącznie do dachów. Balkony, Tarasy, Patia, Ogrody – dachy zielone. Wykonujemy wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie: gzymsy, rynny, pasy nadrynnowe, parapety, listwy kominowe, nakrycia murków ogniowych z różnych rodzajów blach: tytan – cynk, miedź, ocynk. Zajmujemy się także pracami elewacyjnymi – docieplenia. Ocieplanie budynków: dachów i ścian styropianem, wełną mineralną. 

Przedsiębiorstwo oferuje prace przy użyciu najnowocześniejszych technologii i materiałów budowlanych. Krycie dachów, ich rozbudowa oraz przebudowa mogą być wykonywane zarówno na domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i budynkach przemysłowych, jak i na obiektach sakralnych. 

Kompleksowa oferta dla osób prywatnych i przedsiębiorstw

Kończysz budowę domu albo myślisz o kapitalnym remoncie dachu i dociepleniu poddasza? Oferta firmy Ekspres-Dach spełni twoje oczekiwania. Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży zajmą się takimi pracami, jak krycie dachów dachówką, papą termozgrzewalną, blacho-dachówką, trapezem i łupkiem dachowym. Wykonają także pokrycia elewacyjne oraz zajmą się obróbką blacharską wraz z montażem. Szeroka oferta firmy obejmuje także

  • montaż podbitki dachowej, okien dachowych oraz rynien i rur spustowych,

  • docieplenia poddaszy,

  • odśnieżanie pokryć dachowych,

  • zgrzewanie membran dachowych.

Tak rozbudowana oferta pozwoli powierzyć najbardziej skomplikowane prace dekarskie jednej, solidnej firmie, niezależnie od zakresu zadań, które są do wykonania.

Opracowanie:

Ekspres-Dach Profesjonalna Firma Dekarska Marek Ścibek

Ostrołęka , Graniczna 8

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas