Materiał Partnera Oryginalny parkiet w Twoim domu – zobacz, jak przywrócić mu dawny blask

Oryginalny parkiet w Twoim domu – zobacz, jak przywrócić mu dawny blask

Drewniane parkiety, które niegdyś wypełniały domy naszych babć i dziadków dalej pozostają bardzo pożądanym na rynku towarem. Nie ma czemu się dziwić, gdyż te niepozorne deseczki ułożone w odpowiedni sposób tworzą wyjątkowy klimat pomieszczenia, a dodatkowo są jakościowe i trwałe. Potrafią służyć właścicielom domów nawet kilkadziesiąt lat, jednak warto zadbać o to, by zniwelować zadrapania i przebarwienia tego typu podłogi. Sprawdź, jak to zrobić.

Fachowy montaż podłóg – jakość od samego początku

Nie wystarczy jakościowy produkt, aby Twoja podłoga wyglądała świetnie przez długie lata. Ważne jest również zlecenie kładzenia podłogi specjalistom, doświadczonym i dobrym w swoim fachu ekspertom, którzy dokładają wszelkich starań do tego, aby każde zlecenie było realizowane z troską o detale i z uwzględnieniem, potrzeb klienta. Firma Janusz Kluziak Firma Usługowo-Handlowa Panele, Podłogi, Parkiety oferuje swoje usługi wszystkim tym, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań, związanych nie tylko z najlepszymi produktami, ale również z samym montażem. W zakres działań przedsiębiorstwa wchodzą takie usługi, jak:

  • układanie parkietów,

  • bezpyłowe cyklinowanie podłóg i parkietów,

  • renowacja posadzek.

Specjalistyczna wiedza przekazywana klientom

Właściciele parkietów powinni zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja podłogi oraz jej ochrona. Jeśli jednak zdecydujesz się na parkiet, a nie wiesz do końca, jakich środków czystości używać, czy jakich czynności unikać, specjaliści służą fachową pomocą i doradztwem na najwyższym poziomie. Po kilku lub kilkunastu latach użytkowania na podłodze mogą pojawiać się liczne wybarwienia lub zarysowania. Korzystając z eksperckich usług może poddać swój parkiet renowacji i cyklinowaniu. Dzięki temu zyska on nowe życie i nowe cechy użytkowe oraz wizualne. Proces ten może przywrócić podłodze jej dawny blask bez konieczności wymiany desek lub całego parkietu na nowy. Nie przepłacaj i ciesz się jakościową podłogą przez kolejne lata.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas