Materiał Partnera  Montaż znaków i tablic drogowych w ofercie firmy Rawbud-Rawicz

Montaż znaków i tablic drogowych w ofercie firmy Rawbud-Rawicz

Jesteś zarządcą drogi wewnętrznej? Planujesz montaż znaków drogowych? Szukasz sprawdzonego producenta tablic? Skorzystaj z ofert firmy Rawbud-Rawicz, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji i montażu różnego rodzaju tablic wraz z uchwytami i słupkami. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą urządzeń bezpieczeństwa drogowego.

Kto może stawiać znaki drogowe?

Montażem znaków na drogach publicznych zajmuje się wyłącznie Zarząd Dróg Krajowych i Autostrad. Inaczej wygląda sytuacjach na drogach wewnętrznych oraz terenach prywatnych, gdzie za organizację ruchu odpowiada właściciel lub zarządca drogi.

Jednocześnie należy pamiętać, iż przed montażem znaku drogowego na granicy drogi wewnętrznej i publicznej należy uzyskać stosowane pozwolenie. W przypadku dróg wewnętrznych znajdujących się na terenie gminy lub powiatu wniosek powinien zostać złożony do starosty. Po dopełnieniu formalności konieczne jest znalezienie odpowiedniej firmy, która specjalizuje się w produkcji, zgodnych z przepisami prawa, tablic drogowych.

Montaż znaków i tablic drogowych – warunki techniczne

Jedynie prawidłowo zamontowane znaki drogowe zachowują swoją moc prawną. Z tego powodu warto zdecydować się na pomoc specjalistów z przedsiębiorstwa Rawbud-Rawicz. Pracownicy rozpoczną pracę od doboru odpowiedniej wysokości słupka. Ponadto posłużą się dodatkowo słupami oświetlającymi, taśmami montażowymi oraz uchwytami w zależności od wykorzystywanej technologii. Specjaliści zadbają także o wybór miejsca oraz zabezpieczą znak przed działaniem wiatru i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

Opracowanie:

Rawbud-Rawicz sp. z o.o.

Masłowo , Śląska 88

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas