Artykuł sponsorowany Montaż klimatyzacji i serwis sprzętu chłodniczego z firmą Cooltech

Montaż klimatyzacji i serwis sprzętu chłodniczego z firmą Cooltech

Wysokie temperatury panujące na zewnątrz sprawiają, że w pomieszczeniach również jest duszno i gorąco. Wpływa to niekorzystnie na zdrowie i produktywność Twoich pracowników, ale także wywiera negatywne działanie na znajdujące się w sklepie produkty. Rozwiązaniem jest montaż sprzętu chłodniczego i klimatyzacji. Pozwoli to przedłużyć świeżość towarów, a także zapewnić komfort termiczny Twoim pracownikom i klientom.  

Jakie są rodzaje sklepowych urządzeń chłodniczych?

Najpopularniejszymi z urządzeń chłodniczych są lady chłodnicze, które pozwalają na utrzymanie w ich wnętrzu temperatury od 7 do 10 stopni Celsjusza. Regały i szafy chłodnicze gwarantują stabilizację optymalnej temperatury przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Dzięki zamontowanym w nich półkom i szufladom przechowywanie i ekspozycja towarów jest niezwykle prosta i efektowna. Wybierając sprzęt chłodniczy, warto zwrócić uwagę na dostępne wielkości i pojemności, rodzaj chłodzenia, położenie agregatu i typ wykonania. Nie musisz obawiać się o konserwację urządzeń i naprawę ewentualnych usterek. Specjaliści z firmy Cooltech oferują instalację i serwis urządzeń chłodniczych

Czy warto montować klimatyzację? 

Sprzęt chłodniczy znacząco przedłuży przydatność towarów, jednak nie wszystkie produkty mogą być w ten sposób przechowywane. Wysoka temperatura otoczenia przyspieszy dojrzewanie owoców, a wystawione warzywa szybko zaczną więdnąć, zniechęcając klientów do zakupu. Warto również zatroszczyć się o komfort pracowników. Chłodne powietrze zachęci także uciekających od upału potencjalnych klientów do wejścia do sklepu i zrobienia w nim zakupów. 

Wszystko w jednym miejscu!

Firma Cooltech została założona przez Pawła Zawadzkiego, a jej siedziba znajduje się w Radomiu. Przedsiębiorstwo oferuje montaż, serwis i odgrzybianie klimatyzacji, a także naprawę sprzętu chłodniczego. Jak informuje pracownik:

Firma Cooltech świadczy kompleksowe usługi najwyższej jakości, oferując profesjonalne rozwiązania w zakresie chłodnictwa oraz klimatyzacji. Nasze doświadczenie, zaawansowane technologie i nowoczesne wyposażenie, a także wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują naszym klientom pełne zadowolenie z wykonywanych przez nas usług. 

Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie pozwalające na świadczenie najwyższej jakości usług. Wybierając Cooltech, możesz oczekiwać fachowego doradztwa na każdym etapie współpracy i profesjonalnej obsługi. Dla zwiększenia Twojego komfortu, usługi świadczone są przez całą dobę, a fachowcy mogą dojechać w każde miejsce znajdujące się na terenie województwa mazowieckiego.


Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas