Artykuł sponsorowany  Jakie usługi architektoniczne oferuje biuro projektowe Protech z Kutna?

Jakie usługi architektoniczne oferuje biuro projektowe Protech z Kutna?

Przygotowywanie planu budynków to nie wszystkie zadania, jakie należą do projektantów. Zazwyczaj poszerzają oni swoją ofertę również o realizacje konstrukcyjne i instalacyjne. Poznaj, jakie dokładnie systemy mogą zaprojektować specjaliści z biura Protech oraz jakie certyfikaty wydają na zlecenie swoich klientów.

Jakie usługi oferuje biuro projektowe?

Rozszerzając swoje świadczenia profesjonalni projektanci, którzy działają na rynku już od dłuższego czasu, oferują nie tylko podstawowe usługi takie jak przygotowanie planu rozmieszczenia domu jednorodzinnego czy też bloków mieszkalnych, ale również wraz z upływem czasu świadczą oni kompleksowe przygotowanie projektu całej inwestycji.

W ramach realizacji usług architektonicznych służą oni pomocą przy sporządzaniu planu instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych czy też klimatyzacyjnych. Wszelki zarys sieci zewnętrznych jak na przykład wodociągi również należą do zakresu działań.

Kosztorys i certyfikaty

Należy również pamiętać, że zaletą korzystania z usług biura projektowego Protech jest uzyskanie całkowitego kosztorysu oraz gwarancji przygotowania wszystkich planów zgodnie z prawem budowlanym dodając do nich wszelkie specyfikacje techniczne, które ułatwią realizację inwestycji. Specjaliści wydają także certyfikaty energetyczne. Poprzez połączenie wszystkich świadczeń uzyskujemy profesjonalne podejście do klienta, niezależnie czy jest on osobą prywatną, czy większą firmą.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas